Ferin007

Obecné problémy 307 po faceliftu (jsou-li takové)

2 posts in this topic

Né, že bych byl kverulant, ale mohlo by být užitečný, dát dohromady opakující se závady (sou-li vůbec takový) na P307 po faceliftu, tzn. počínaje rokem výroby 2005.

Tak sem přihazujte svý zkušenosti (pouze \"výrobní\" vady, ne zaviněný servisem nebo něčím jiným) a uveďte vždy i rok (měsíc) výroby, motor a druh vozu (HB/Break/SW), případně jak ste to řešili. Na konci by pak bylo dobrý z toho zesumarizovat nějakej výstup. Bylo by to myslím dobrý pro všechny, že když s tím pak třeba pudou do servisu, budou se moct o něco opřít (že to třeba nedělá jen jim).

Já mám rok výroby 2006, auto mám v podpisu, žádný větší bolístky sem zatím neměl (ťuk, ťuk), autíčko super, tak aspoň to málo, co mě trápí:

- občas (při neplynulé jízdě - zácpy atp.) se mi na chvíli splaší dešťovej senzor

- občas se mi při prvním nastartování nezapne displej PP (RT3) (spíš se to teď zhoršuje)

- jeden den mi 4 x blbly rozjezdy na 1. po předchozím chvilkovým zastavení (od té doby nic - ťuk, ťuk). Mohlo to být \"plným\" FAPem?? - jezdil sem po městě

- horší \"problikávání\" pravých blinkrů

- občas se sekne klíček v zapalování (nejde otočit) - ale už je to lepčí

Toť snad vše.

[upravil dne 24.2.07 Ferin007]

no mimáme myslím 2006 1,6HDi 90ps a chyby chvala bohužiadne a dúfam že to tak aj ostane, s prvú 307 sme si užili :nevim

asi len taký detail sedačky sú prešívené nejakou niťou a to sa sem tam vyťahuje robia sa očká