Sign in to follow this  
Followers 0
Čeněk

Probliknutí tlumených světel ?

15 posts in this topic

Prosím o radu. Dnes večer jsem stál na železničním přejezdu a najednou mi problikla tlumená světla. Otáčky jakoby se propadly, ale jen na zlomek vteřiny a najednou motor přidal o 100 otáček a světla svítila dál. Pak se otáčky vrátily na původní hodnotu. Stalo se mi to již víckrát.

Nemůže být vadný regulátor napětí ? Mám P406 2.0 16V

Dík za rady.

dělá mi to něco podobného,prý to zapíná elektrický radiátor,ale ja mám 2.2 Hdi,tak nevím,jestli je i u tvého auta.

No možná máte pravdu, když nad tím zapřemýšlím, tak to vypadá jako nějaký velký odběr elektriky a tím pádem zabere motor aby to srovnal. No to bude asi ono.

JJ, taky mi to po zapnutí ventilátoru takhle kolabuje, ale je fakt že světla mi nezablikají, jen ten motor takhle zabere ...

Asi mám ještě silnou baterku :D

Baterii dej zkontrolovat! Ale raději u někoho solidního (jsou prodejci, kteří Ti řeknou, že je špatná a hned nabídnou novou). Mě se občas podaří \"přidusit\" auto (jezdím v hodně nízkých otáčkách - zvyk z ropáka), to potom pípne a dělá podobné věci, ale na světla to nemá vliv. Akumulátor mám naddimenzovaný a v pořádku.

Původně zaslal: Čeněk

Co myslíš tím elektrickým radiátorem ?

Já mám benzín.

čaute,

lamarát čo vozí 406ky z Británie tak rozoberal palubné dosky do šrotu a vravel že v nových 406kách sú elektrické raditátory na ohrev predného skla, takže tam čosi asi bude.:myslim:myslim

Původně zaslal: ajven

čaute, kamarát čo vozí 406ky z Británie tak rozoberal palubné dosky do šrotu a vravel že v nových 406kách sú elektrické raditátory na ohrev predného skla, takže tam čosi asi bude.:myslim:myslim

Hmmm, tak proto tak rychle rozmrazuje... :super:super

By mě zajímalo co to tam teda blikne mě? El. ohřev předního okna asi nemám, a i kdyby, mě to blikne až po rozjezdu, prostě vycouvám z parkoviště pak se rozjedu a po asi 10ti metrech zlehka bliknou světla. Nějaký divný :myslim

Třeba se Vám opravdu něco zapíná, cokoliv.....nechte si změřit altik u elektrikáře, jestli vám dost dává...otázka pár minut...