Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potahy 307


bigosak

Recommended Posts

Čaues 307čkáři. Zatím jsem trochu psal do pokecu nyní mám dotaz i na vás. Chci koupit potahy do 307 2001, pětidvéřová verze, dělaný zadní sedadla, airbagy v předních sedadlech. Nyní se bude asi dotaz týkat slovenských pažoťáků. Našel jsem velice krásne na www.autopotahy.sk firma MAD. Není to k rozeznání od orinálů potahů na sedadlech. Vše vyšité podle automobilové sedačky + otvory na pasy airbagy atd. Nemáte někdo zkušenost???:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každému se líbí něco jiného, ale já bych si svého 307SW žádnými potahy nehyzdil. Sedačky se mi líbí takto a krom toho by mi vadilo jak se potahy shrnují a vytahují. Brrr. Jediné co jsem nasadil je kožený potah na volant. Nikdy předtím se mi nelíbily a nelíbí různé tzv. \"rallye barevné potahy\". Pak jsem uviděl hladký, černý a kožený a vřele doporučuju!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem to byl nucený řešit a výběrem a rozhodováním jsem ztratil hodně času. Konečné rozhodnutí bylo jít do Peguota a nechat si, jako doporučit. Rozhodnutí padlo na Velcar s.r.o., z Nymburka, perfektně zpracované, dá to práci pořádně osadit ale padnou jako pr..l na hrnec.Objednáno přes prodejnu Peugeot / garance a možnost vrácení/, cena na pultu 2700,- kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bigos.

Videl som ich na dvoch autach. Naozaj na nerozoznanie od origialu. Obe boli asi rok pouzivane a stale vyzerali ako nove. Kvalita materialu aj spracovaia vysoka.

Lacne potahy za 1500 Sk auto naozaj poriadne zhovadia, ale tohoto sa neobavaj

Chcel som ich tiez kupit, ale odradila ma cena (tusim to bolo 6000 Sk).

Takze zatial jazdim bez potahov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě k tomu donutil způsob používání auta, konkrétně jen některých sedaček, zkušenosti z používání jiných aut, barva originálního čalounění a také snaha udržet stav interiéru na nějaké úrovni.Třeba je za 3 roky sundám definitivně a pojedu originál čaloun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky potahy neřešim...Jednou sem je tam zkusil dát a nebylo to ono..třeba zadní sedačky..super tvarovaný, že ségra si vzadu lebedí, jak v zatáčkách zapadne a ani se nehne..s potahy už to neni ono.. Tak si ho radši častěji luxuju, a tolik tam \"nežeru\". Daří sem mi je držet v čistotě. Od výroby vypadaj dobře. Navíc z jiných aut mam zkušenost, že potahy akorát držej v sobě víc prachu - mezi sedákem a potahem logicky ulpí vše možný a odstraní se to jen sundánim a nandánim. To by mě nebavilo:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pilot

Pokud máš psa, děti nebo milenku tak potahy ano, ale nikdy nedocílíš tvaru sedáku. Dobírkou dobrá firma: presnepotahy.cz Cena dobrá a sedí.

To jo, souhlas..ženský a psi dělaj v autě neplechu! Nemůžu pochopit..doma každej drobek pitvaj, ale u auta sou během 100 kilometrů schopný udělat chlívek!:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

...Našel jsem velice krásne na www.autopotahy.sk firma MAD. Není to k rozeznání od orinálů potahů na sedadlech. Vše vyšité podle automobilové sedačky + otvory na pasy airbagy atd. Nemáte někdo zkušenost???:myslim:myslim:myslim

mám je od nich (kombinace kůže/alcantara) a maximální spokojenost - jak s potahy, tak s firmou:super:super

ttt5bba5b816d3aa4b1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo, fakt, dobrý! Takový potahy bych taky snesl. Vypadá, že fakt seděj!:potlesk

Původně zaslal: Tommy306

Původně zaslal: Ferin007

Móóóc pěkný. Ten znak 306 ti tam dělali oni?

já jsem ho spáchal na PC, vytiskl a oni mi to podle toho vyšili;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dostal opět k PC. Vidím že diskuzička se rozeběhla.

To Tommy306: opravdu nádhera. Ale pro čtyř členou rodinu kůže...... Já jsem tedy neodolal a objednal jsem si RS Design Blue, jelikož mám auto modré. Jediné co je rozdíl je ta kůže nebo koženka, já to opravdu potřebuji občas vyprat. Jóóóóó´až budeme jenom s manželkou to bude jiná Za prvé interiér bude lépe vypadat ale také více zbyde fiňárů. Díky všem i ti co nejsou příznivci potahů, ale když jsou děti (teda starší děti) originál látka by byla už k neoznání. Je fakt že když zničí potah je to bějaká škoda, ale přečalounit celá sedadla, to by bylo asi jiné. Ještě jednou díkes a už se těším na příští týden. Snad dorazí a protože jsme českej národ tak je potřeba to udělat co nejlépe, přez kámoše na firmu. Takže on bude mít náklady a cena tedy bude bez DPH ........:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...