Medvěd

Kolik bude řádných členů 10.3.2007 ve 22. hodin?

Kolik bude řádných členů 10.3.2007 ve 22. hodin?  

1. 1. Kolik bude řádných členů 10.3.2007 ve 22. hodin?

Please sign in or register to vote in this poll.

130 posts in this topic

Protože 28.2.2007 končí většině řádných členů jejich placené členství, zajímá mě, kolik si myslíte, že bude řádných členů po tomto datu (jedná se o součet řádných členů, kteří své členství zaplatili po 1.10. 2006 + počet řádných členů, kteří své členství o rok prodloužili zakoupením prodlužovací známky)

P.S.

Ti členové, jejihž prodlužující platba se do tohoto data neobjeví na klubovém účtu, budou k tomuto datu řádného členství a všech výhod s tím spojených zbaveni. Zapomnětlivcům však nic nebrání po zjištění, že najednou již řádnými nejsou, zaplatit a své členství obnovit (fotky auta zústanou v databázi, jen budou skryté)

P.P.S.

Odměna výherci ještě není přesně stanovena, ale myslím, že by mohla být i velice lákavá -

Proto, prosím, pište i své přesnější odhady, vyhraje ten, kdo bude počtu členů nejblíže (v případě několika výtečníků na první pozici budeme jako vítěze brát toho, kdo tuto cifru tipnul jako první !!!!!!)

[upravil dne 22/2/2007 Medvěd]

[upravil dne 10/3/2007 Medvěd]

Myslím, že bezprostředně po 28.2. 2006 bylo těch členů snad méně než 200 (ale pravda, 100% si to nepamatuju)

A já netipuju.

Není důležitá kvantita, nýbrž kvalita - i kdyby 20 aktivních, tak je to pořád lepší, než 500 těch, kteří se neúčastní klubovýho dění.

Původně zaslal: Kurt

A já netipuju.

Není důležitá kvantita, nýbrž kvalita - i kdyby 20 aktivních, tak je to pořád lepší, než 500 těch, kteří se neúčastní klubovýho dění.

Ty nejsi vůbec hravý :-D Pro sponzory (inzerenty) je důležitá kvantita, tak se ji nezříkej :D:aut

Původně zaslal: Peta

Ty nejsi vůbec hravý :-D Pro sponzory (inzerenty) je důležitá kvantita, tak se ji nezříkej :D:aut

Ale pro inzerenty zase není důležitej můj tip. ;)

já jako předseda klubu nehlasuju (stejně byste mě pak, kdybych náhodou vyhrál, nařkli, že sem si to vošéfoval sám)

Původně zaslal: Medvěd

já jako předseda klubu nehlasuju (stejně byste mě pak, kdybych náhodou vyhrál, nařkli, že sem si to vošéfoval sám)

Jako, že by jsi doplatil za mrtvé duše? :D Nebo záměrně pozdržel registraci platících? :D

MÁŠ MOJI DŮVĚRU! :super