Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 205Gti problém, help prosím


Knightey-

Recommended Posts

Zdravím všechny, mám problém s 1,9 GTi 88Kw, když šlápnu prudce na plyn tak se rozsvítí kontrolka ve znaku má K v pravém horním rohu nad otáčkoměrem a auto začne škubat do 4000 ot pak se chytne a jede v pohodě! vyměnili jsme svíčky, kabely, očistili lambdasondu, zkoušely jsme vyměnit i řj ale je to pořád to samé! už nevím co s tím!díky za každou radu :myslim

BTW: nejedna se moje auto ale o brachy :)

[upravil dne 22.2.07 Knightey-]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my jsme dneska lambdasondu čistili a prostříkávali jsme i kontakty, váha vzduchu nevím, jak to poznám že je prodřená?? já nevím ale mám tam tak divně zprasene* ten potenciometr ale normálně to na něj jezdilo ale pak najednou nic a konec! sešlápnu plyn a dusí se amalinko uberu a pak to najednou jde do otáček, třeba na 1 převodový stupeň když na to šlápnu tak ten motor točí ale rychlost vůbec nestoupá a pak to nejdnou kopne až skoro v omezovači!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokolikáté už to tady budu psát, že GTI nemá potenciometr? Tak tedy GTI nemá potenciometr, GTI nemá potenciometr, GTI nemá potenciometr, GTI nemá potenciometr, GTI nemá potenciometr, GTI nemá potenciometr, GTI nemá potenciometr x 1000. Je to jenom SPÍNAČ. Diagnostika ti závadu vybliká i když potom zhasne, tipoval bych to na kód 52. Čištění lambdy je na prd, když je kleklá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...