Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

KOlik vytahnete na 4ku


Jogin

Recommended Posts

Asi bych uz nemel reagovat ale neda mi to ... porad to nechapu.. to je preci snad dany \"dylkou\" prevodovyho stupne a limitem omezovace ne? Takze jde o to kdo to dokaze drzet az na doraz?? :myslim

Sry jestli jsem nejak natvrdlej nebo v tom hledam neco vic :aut

Btw. nestaci u kazde rychlosti jet na cca 2tis ot. .... pak na 4tis. a dopocitat ci rychlost primou umerou podle omezovace nez blaznit a tocit motory na max? :D

[upravil dne 24/2/07 AKCZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 kvalt - 50km/h

2 kvalt - 100km/h

3 kvalt - 130km/h

potom smo musel brzdit ale predpokladam ze ma 4 tak 160 mozno viac raz vyskusam ked sa na to budem citit.

306 1,6

BTW: spotreba jak svine :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

Asi bych uz nemel reagovat ale neda mi to ... porad to nechapu.. to je preci snad dany \"dylkou\" prevodovyho stupne a limitem omezovace ne? Takze jde o to kdo to dokaze drzet az na doraz?? :myslim

Sry jestli jsem nejak natvrdlej nebo v tom hledam neco vic :aut

Btw. nestaci u kazde rychlosti jet na cca 2tis ot. .... pak na 4tis. a dopocitat ci rychlost primou umerou podle omezovace nez blaznit a tocit motory na max? :D

[upravil dne 24/2/07 AKCZ]

Ano, máš pravdu, je úplně jedno kdo dá kolik na čtyřku apod. záleží v tomhle na délce převodů... je mnohem důležitější ZA JAK DLOUHO se na danou rychlost dostane :)

Jinač já to teď zkusil a:

2 - +-105km/h

3 - +-160km/h

4 - +-210km/h

5 - +-240km/h víc se ji nechce

ale jak říkám, tady tyto údaje NIC NEVYPOVÍDAJÍ O KVALITÁCH MOTORU.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Já mám pětikvalt, takže si můžu - narozdíl od některých - kolem 80 - 100 km/h přeřadit (a kdybych měl šestku, tak by tam byla - odhaduju - kolem 120)

no nekteri uz asi znicili posledni prevodovy stupen pri pokusech o maximalku :D

sestku davam kolem osmdesatky, kdyz nikam nespecham...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

Asi bych uz nemel reagovat ale neda mi to ... porad to nechapu.. to je preci snad dany \"dylkou\" prevodovyho stupne a limitem omezovace ne? Takze jde o to kdo to dokaze drzet az na doraz?? :myslim

Sry jestli jsem nejak natvrdlej nebo v tom hledam neco vic :aut

Btw. nestaci u kazde rychlosti jet na cca 2tis ot. .... pak na 4tis. a dopocitat ci rychlost primou umerou podle omezovace nez blaznit a tocit motory na max? :D

[upravil dne 24/2/07 AKCZ]

a co teprve kolik to tahne na jednicku :) to aby si clovek daval pozor aby neprekrocil mestske limity hned za krizovatkou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

Myslim ze si Vvitty nektere prevody docela setrime :D Nez by to tam clovek do ty 6ky naladoval je lepsi ji tam dat hned po trojce ze :super

mas recht :)

ale je to hroznej pocit, kdyz si pak vemu auto z pujcovny a po trojce obcas malem radim zpatecku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: AKCZ

Myslim ze si Vvitty nektere prevody docela setrime :D Nez by to tam clovek do ty 6ky naladoval je lepsi ji tam dat hned po trojce ze :super

mas recht :)

ale je to hroznej pocit, kdyz si pak vemu auto z pujcovny a po trojce obcas malem radim zpatecku :D

:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

taky se mi zdá,že vám to na tu 4ku jede nějak moc.306ka 1.8 16V na 4ku při 150km/h sem měl 5500ot.toť moje odpověd k dotazu:papa

Nj ja to mam to samy 150Km/h a zhruba tech 5500 ot. ale sla by vic, ale nechci moc trapit motor i kdyz uz timhle dostava zahul :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: AKCZ

Myslim ze si Vvitty nektere prevody docela setrime :D Nez by to tam clovek do ty 6ky naladoval je lepsi ji tam dat hned po trojce ze :super

mas recht :)

ale je to hroznej pocit, kdyz si pak vemu auto z pujcovny a po trojce obcas malem radim zpatecku :D

Dokud je to jen pocit tak je to dobry.... az ji tam jednou narves bude to horsi hehe pravda je takova ze se mi to v zime u Corsicky take stavalo ale uz jsem si zvyknul a 6ku neradim v autech ktere ji nemaj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

Dokud je to jen pocit tak je to dobry.... az ji tam jednou narves bude to horsi hehe pravda je takova ze se mi to v zime u Corsicky take stavalo ale uz jsem si zvyknul a 6ku neradim v autech ktere ji nemaj :D

nenarves... zkousel jsem to :aut

samozrejme jsem to nezkousel zamerne a silou, ale ten podvedomy reflex dela sve a zvuk byl docela zajimavy... ale i kdyby se clovek snazil silou, tak ji tam nedostane. ono ti to tu radicku vykopne zpet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...