Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P 405 Mi 16 x4-ložisko kardanu


Pája Rybišár

Recommended Posts

jaj to se mě stalo taky u 405.ulítla mi ta guma co drží ložisko v objímce.replika se nedělá.obědnával sem origo z Francie za 4500kč doma sem si to vyměnil a po cca 200 km se hryzlo ložisko a opět mě to vytrhlo z tý gumy.sem si řikal ku*va a 4500 litru v haj*lu.tak sem to opět sundal,zajel do toho krámu kde sem to obědnával a po dlouhém okecávání mě to vzali na reklamaci.a to po mě chtěli doklad,že mě to měnili v servisu a kolik na to mám nalítáno km.pak z nich vylezlo že kdybych měl nalítáno víc jak 15000 km tak by to na reklamaci neuznali.dopadlo to dobře,papír ze servisu sem si sehnal a ložisko poslali nové.akorát jako nechápu jak to mysleli s těma 15000 km...ať mě netvrděj,že ložisko vydrží tak málo.to bych ho musel měnit 2x do roka.a na tom původním ložisku bylo nalítáno 165tis km a dám nové a to se hryzne po 200 km.to je kvalita k zblití

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

akorát mě to ložisko nešlo vydělat ven protože bylo zalisovaný v takovim kroužku kterej je zalitej v gumě a to co si obědnáš jako originál,tak to stejně origo neni.to ti jen cpou do hlavy.protože kdyby to byl original,tak by tam musela bejt někde vyražená jejich značka a ta tam neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: barenst

Jak jsem jiz psal lozisko nevydrzi stjne jako to original zalisovane a take se musi upravit kardan , vysledek byl kazdy rok nove lozisko , a tu praci stim bych vam nepral delat dokola .

s tím souhlasim je to pěkná makačka a to sem to měnil 2x cca po 14 dnech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...