Sign in to follow this  
Followers 0
Pája Rybišár

P 405 Mi 16 x4-ložisko kardanu

22 posts in this topic

Ahoj lidi,chtěl bych se zeptat jestli by nešla někde sehnat replika toho ložiska co je v silentbloku(pryži) a drží ve středu vozu kardan.U Peugeota stojí neco kolem 4tis....:(:(:bojim

Díky:papa

post-0-14109595297916_thumb.gif

Da se vysoustruzit na velikost Zigulik lada , to stoji kolem 500Kč nekdy i levnejsi ,ale neni tak odolne vuci pocasi a vydrzi jednu zimu ,pak se musi opet vymenit .

ee, nedělá :( už jsem koumal. A jestli jo, tak bych si stejně koupil original, prtž není nad něj (bohužel ani cenově) :(

jaj to se mě stalo taky u 405.ulítla mi ta guma co drží ložisko v objímce.replika se nedělá.obědnával sem origo z Francie za 4500kč doma sem si to vyměnil a po cca 200 km se hryzlo ložisko a opět mě to vytrhlo z tý gumy.sem si řikal ku*va a 4500 litru v haj*lu.tak sem to opět sundal,zajel do toho krámu kde sem to obědnával a po dlouhém okecávání mě to vzali na reklamaci.a to po mě chtěli doklad,že mě to měnili v servisu a kolik na to mám nalítáno km.pak z nich vylezlo že kdybych měl nalítáno víc jak 15000 km tak by to na reklamaci neuznali.dopadlo to dobře,papír ze servisu sem si sehnal a ložisko poslali nové.akorát jako nechápu jak to mysleli s těma 15000 km...ať mě netvrděj,že ložisko vydrží tak málo.to bych ho musel měnit 2x do roka.a na tom původním ložisku bylo nalítáno 165tis km a dám nové a to se hryzne po 200 km.to je kvalita k zblití

No to moje lozisko vydrželo 191 000km,takže koupím new a uz mám koupeny to ložisko na ložení na hřídeli,takže to bude obojí nové....Snad to proboha vydrží:P

Tak jak se daří ložisku? Ještš drží? Asi mě to taky brzo bude čekat, obcas si zavrní, kolem 150ky :)

Opěrný středový ložisko je zatim namontováno a čeká na zkušební jízdu,,mám ještě horší tlakouvou RCA kouli,,tak zatim je vše odstrojeno,obroušeno,natřeno a čeka se na doufoknutí koule:(:bojim

pS:Už ale nemůžu ani spat,jak se těším na jizdu s 4x4:papa

Původně zaslal: Pája Rybišár

pS:Už ale nemůžu ani spat,jak se těším na jizdu s 4x4:papa

Ono tě to nadšení po pár návštěvách u benzínky přejde :D:D:D

Hmmm to je dobry ložisko za 260kč,ale nejsem si jistej jestli to má požadovaný vlastnosti jako origoš..Ono je to o hubu,až to člověku ve 150km/h vylítne a člověk to totalně poděla..(překroucení hřídelu,prohnutí,praknutí...,,):bojim:bojim

akorát mě to ložisko nešlo vydělat ven protože bylo zalisovaný v takovim kroužku kterej je zalitej v gumě a to co si obědnáš jako originál,tak to stejně origo neni.to ti jen cpou do hlavy.protože kdyby to byl original,tak by tam musela bejt někde vyražená jejich značka a ta tam neni

Cena 260,- Kč za tohle ložisko je normální a každá Lada 2107 s ním uhání taky 150 km/h stejně jako tvůj Peugeot. Chtít za přiblblé ložisko s gumou 4 000,- to by snad neskousli ani v ústavu pro choromyslné.

Jak jsem jiz psal lozisko nevydrzi stjne jako to original zalisovane a take se musi upravit kardan , vysledek byl kazdy rok nove lozisko , a tu praci stim bych vam nepral delat dokola .

Původně zaslal: barenst

Jak jsem jiz psal lozisko nevydrzi stjne jako to original zalisovane a take se musi upravit kardan , vysledek byl kazdy rok nove lozisko , a tu praci stim bych vam nepral delat dokola .

s tím souhlasim je to pěkná makačka a to sem to měnil 2x cca po 14 dnech

Joo a jeste abych dodal,tak stim autem bude jezdit zenska,takže to asi není nejlepší to po 14 dnech měnit:-D:-D:D

Když vás tak poslouchám, jen si říkám ještě že moje Mi16 nemá 4x4:D A to jsem o 4x4 taky uvažoval:super