Sign in to follow this  
Followers 0
Oliver Riedel

Imobilizér po vyndání autobaterie

10 posts in this topic

Hledal sem,ale nic sem nenašel-potřebuju nabít autobaterii,jde mi o to,až jí dám zpátky,co mám naťukat na imobilizéru.Číslo,které tam doposavaď bylo,nebo ten kód 1111?

Původně zaslal: Oliver Riedel

Hledal sem,ale nic sem nenašel-potřebuju nabít autobaterii,jde mi o to,až jí dám zpátky,co mám naťukat na imobilizéru.Číslo,které tam doposavaď bylo,nebo ten kód 1111?

Normalně ten kod co použivaš dosud.

Kod zustavá v paměti.

Pokud by se nastavil znovu 1111 tak by to byl immobilizer k ničemu nemysliš, zloději by stačilo odpojit a připojit baterii a mohl by vesele odjet.

[upravil dne 22/2/07 Radek Hurvajz]

To mě nenapadlo:myslimA když ho chci změnit,tak podle návodu namačkat čísla,pak C,nový kód a znovu C?

To mě nenapadlo:myslimA když ho chci změnit,tak podle návodu namačkat čísla,pak C,nový kód a znovu C?

jo, daš svuj kod, svítí zelená, pak \"C\" nový kod a znovu \"C\" Teda doufam že je to stejny u všech Peugeotu

Já doufám,že jo.Naši se bojí,aby jim auto někdo neukradl,když v bazaru to číslo vědí.Tam jim totiž řekli,že si s tím mají zaject k autorizovanému prodejci a tam že jim číslo změní dle přání.

Já doufám,že jo.Naši se bojí,aby jim auto někdo neukradl,když v bazaru to číslo vědí.Tam jim totiž řekli,že si s tím mají zaject k autorizovanému prodejci a tam že jim číslo změní dle přání.

po koupi z bazaru bych hned číslo změnil, dle návodu víše

Původně zaslal: jardamaly

ahoj , jak se vyřazuje ten imobolizér?

zada se platny kod, odkoduje se a pak se odpoji patice z klavesnice, kdyz pak vypnes zapalovani, zustane ridici jednotka odkodovana. Pri opetovnem pripojeni konektoru klavesnice a pristim vypnuti zapalovani se ridici jednotka zase zakoduje a pri zapnuti zapalovani bude chtit ten stary kod

Asi tak nějak. Ale bycha, aby jsi ten kod měl dobře. Tatík si před 6 lety koupil 306 sedan s odpojeným klávesnicí a když ze zvědavosti klávesnici připojil, tak ho stálo dost pěněz a námahy, než mu to jeden všeuměl zase rozkódoval. Takže bycha na to.