Sign in to follow this  
Followers 0
georg

lyziny na 405

10 posts in this topic

nevite nekdo, jak muzu dotahnout lyziny na 405 breaku? jedna se o predni patku na strane ridice. Diky!

Sundat tapecírunk, zespodu je šroub M6 (klíč č.10). Ten tapecírunk se ale sundavá pěkně blbě, je třeba posundavat ty plasty okolo. Dělal jsem to teďka, na auto jsem ty lyžiny dodělával...

Hele, jestli je to jen přední patka, tak:

sundej plast slouku - 1 šroub a pás dolů, pak plasty nad dveřmi - jsou nacvaknuté, plast předního sloupku stačí vycvaknout nahoře. Dál sundej sluneční clonu, a středový panel se světýlkem. Pak opatrně ten tapecírunk odehni, a strčíš tam akorát ruku s klíčem...

Bacha, nestrhni závit, je to zašroubované v hliníku. Hodně štěstí...

Jo, jinak, pokud byste si chtěl někdo dodělat orig. lyžiny na 405 combi, tak tu mám ještě jedny k dispozici...

Ak je stresne okno, tak predne skrutky na lyzinach sa daju dotiahnut po zatiahnuti okna.:)

Napsán autorem oddie

Jo, jinak, pokud byste si chtěl někdo dodělat orig. lyžiny na 405 combi, tak tu mám ještě jedny k dispozici...

A co za ty lyžiny? Nemusí být na střeše nějaké prolisy, najdu správné umístění ? A kdybych se do toho pustil, nabyl by šíbr ? mám zarezlé lanovody

Za ty lyžiny 600,-. Žádné prolisy ani nic jiného tam není, jen jsou zespodu patky, a ty mám k tomu. Místo trefíš snadno - našroubuješ tam ty patky, a díry vyvrtáš podle nich...

Orig. šíbr 405 mám kdyžtak taky, když budeš potřebovat.

oddie, díky, ty lyžiny beru, jen Ti snad nebude vadit, že bych si pro ně přijel později. Do Prahy jedu za dva týdny, počká to? Až budu vědět konkrétní datum, tak se ozvu na telefon.