Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

KŮŽE ????


BIBOP

Recommended Posts

Mám černou kůži. Na údržbu to ujde, ale jinač nic moc, dost to klouže... v létě se to bude asi lepit a pálit-to nevím jen se domnívám jeste jsem léto s timto autem nezazil... lepší je kombinace alcantra a kůže... pristi auto kdyz kůži mit nebude, nic se nestane... tot muj nazor... :papa

PA160235.JPG

[upravil dne 21/2/2007 @re]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se taky pochlubím... :D

dsc00459qm0.jpg

Moje první auto s kůží a nemůžu si ji vynachválit. Nevím, ale jak na tom bude v létě. S autem jsem zažil zatím pár teplých dní kolem 25 stupňů a nezaznamenal jsem nic zvláštního. Kůže je perforovaná takže krásně dýchá... S údržbou to uvidíme až bude teplo, ale myslím že to nebude problém. Hlavně je dost odolná. Vůbec se nemačká, je pevná, hodně vydrží...

PS: ta béžová vypadá pěkně ale na údržbu bude náročnější než černá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám první auto s kůží a hlavně první léto za sebou a opravdu pohoda. Člověk kterej měl 406 v černý kůži a potom jezdil se mnou tak tvrdil, že je to velkej rozddíl v létě na teplotu sedaček ale i ta černá prej pohoda. A k údržování béžové: nalepená žvýkačka od dětí na sedadle byla dole asi za 10 vteřin bez následků na sedačce. U hadrovejch to raději nezkoušejte opravdu to nejde dolu taky se mi to stalo:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně jsem zastáncem kůže v autě. Jediný, co je ale potřeba, tak mít v autě klimu, jinak v létě je to mazec na kožených sedadlech vydržet do tý doby, než se \"ochladí\" od našeho těla :D. Jo, v létě si holt vybírají trošku svou daň v podobě pálení a lepení, ale za ten \"COOL\" a elegantní efekt si myslim, že to rozhodně stojí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kluci bez ohledu na údržbu a praktičnost musím říct že to vypadá fakt super. Trošku jsem po lůži pokukoval a taky se bál, ale vidím, že není čeho:super

V některých bazarech jsem viděl kůži hodně popraskanou, nic takového Vám to nedělá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honzin

No kluci bez ohledu na údržbu a praktičnost musím říct že to vypadá fakt super. Trošku jsem po lůži pokukoval a taky se bál, ale vidím, že není čeho:super

V některých bazarech jsem viděl kůži hodně popraskanou, nic takového Vám to nedělá?

Musím říct, že popraskanou ji skoro vůbec nemám. Jenom menší prasklinky jsou na levem bočním vedení na sedáku sedadla řidiče, ale tomu se nedá zabranit, protože když vystupuješ nebo nastupuješ do auta tak vždy to vedení trochu přisedneš. Jsem z toho tak nadšený, že příští auto jedině s kůží nebo kombinace alcantra a kůže.

Hlavně se nemačká jako kůže např. u BMW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Musím říct, že popraskanou ji skoro vůbec nemám. Jenom menší prasklinky jsou na levem bočním vedení na sedáku sedadla řidiče, ale tomu se nedá zabranit, protože když vystupuješ nebo nastupuješ do auta tak vždy to vedení trochu přisedneš. Jsem z toho tak nadšený, že příští auto jedině s kůží nebo kombinace alcantra a kůže.

Hlavně se nemačká jako kůže např. u BMW.

jo, ty boky jsou i u mně trošku popraskané... asi to jinak nejde :( nekloužete po sedačkách když je máte naimpregnované? Já jo, jako na ledu, zvlášť ve společenských kalhotách :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Já jsem je zatím nijak neošetřoval. :D

aha, no tak to já se o to svoje auto celkově až moc přehnaně starám... Co chvíli ho přelešťuji a čistím kůži :D dokonce nedávno jsem jel v noci po dálnici, která byla zasolená... tak jsem ve 3 ráno jel na myčku, kde jsem si umyl spodek auta :D hold pečuji o něj ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: MPavel

Já jsem je zatím nijak neošetřoval. :D

aha, no tak to já se o to svoje auto celkově až moc přehnaně starám... Co chvíli ho přelešťuji a čistím kůži :D dokonce nedávno jsem jel v noci po dálnici, která byla zasolená... tak jsem ve 3 ráno jel na myčku, kde jsem si umyl spodek auta :D hold pečuji o něj ;)

Zastávám názor, že nic se nemá přehánět a s tou solí jsem taky jel hned do myčky. Jak nasněžilo v Praze a jak to hned slezlo, jel jsem hned na vap a postříkal kola a spodek... Karoserii není potřeba moc mít hlavně u tý stříbrný. Tam špíná skoro není vidět... :super Ale už se těším až bude tepleji. Hned si autíčko vypulíruju.

Je fakt, že i když je teplo tak stačí otevřít šíbr a pohoda.

to matony - Mno nevím zda se dají vůbec sehnat, nějaká v pěkným stavu. Ale možná že najdeš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde jenom o sedadla pokud budeš chtít kůži tak to znamená celej interiér protože kožený jsou i dveřě, jiná barva koberců, koberec v kuftu tak že dost práce

Starší interier kůže dle stavu cca 15-20 tis. U NOVÉHO PŘÍPLATEK 60. TIS.KČ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...