Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koberečky


MPavel

Recommended Posts

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Hned jak mě koberec poptvé odjel pod pedály tak jsem přes celou jeho šířku nalepil chemoprenem suchy zip, jen tu jednu část, krasně se to chytne k podlaze a nikam to necestuje, jinak stejně mám řešenou lekárničku v kufru aby nelítala;)

Radek,

asi to poriešim na oboch veciach tak ako ty!:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:papa

[upravil dne 21.2.07 ajven]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Hned jak mě koberec poptvé odjel pod pedály tak jsem přes celou jeho šířku nalepil chemoprenem suchy zip, jen tu jednu část, krasně se to chytne k podlaze a nikam to necestuje, jinak stejně mám řešenou lekárničku v kufru aby nelítala;)

Lékárničku za mně vyřešil kastlík na zadním platu. Přesnej na velikost standartní lékárničky. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Hned jak mě koberec poptvé odjel pod pedály tak jsem přes celou jeho šířku nalepil chemoprenem suchy zip, jen tu jednu část, krasně se to chytne k podlaze a nikam to necestuje, jinak stejně mám řešenou lekárničku v kufru aby nelítala;)

Lékárničku za mně vyřešil kastlík na zadním platu. Přesnej na velikost standartní lékárničky. :papa

Nj no, já kastlik nemám:( tak jsem ji šoupnul do levyho vyklenku, a aby tam držela tak sem ji přisuhozipil:D

[upravil dne 21/2/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejný problém jsem měl hned po koupi. Vyřešil jsem to tak, že jsem je přivázal ke dvěma šroubkům pod sedačkami (udělal jsem speciální očka), ale ten nápad se suchým zipem se mi zdá lepší (určitě ho vyzkouším).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo-koberecky :) taky je poraad popotahuju.....ale tady s tema uz nic delat nebudu-chci si po zime koupit novee.Ten suchyy zip se me zdaa nejideaalnejsii:super ale uuplne by stacilo koupit tubicku sekundoveeho lepidla,(daa se sehnat i za 14kc na trhu..)a chytne na vsechno.Za nepraktickee povazuji reseni ciimsi koberecky prikurtovat k podlaze naFEST,paac jsem zvyklaa,(vetsinou jen ten u ridice)je li treba,bafnout ho ven z auta a oklepat treba o plot nebo strom.. ciimz usetriim desetikorunku za vysavac:papa de7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: de.7.com

jojo-koberecky :) taky je poraad popotahuju.....ale tady s tema uz nic delat nebudu-chci si po zime koupit novee.Ten suchyy zip se me zdaa nejideaalnejsii:super ale uuplne by stacilo koupit tubicku sekundoveeho lepidla,(daa se sehnat i za 14kc na trhu..)a chytne na vsechno.Za nepraktickee povazuji reseni ciimsi koberecky prikurtovat k podlaze naFEST,paac jsem zvyklaa,(vetsinou jen ten u ridice)je li treba,bafnout ho ven z auta a oklepat treba o plot nebo strom.. ciimz usetriim desetikorunku za vysavac:papa de7

No jo, jenže vteřinový lepidlo nesnese vlhkost, hned se odlepí jako folie, já občas hodím koberce do vany a umeju je, to vteřiňák nevydrží, takže chemopren nebo nýtky je nejlepší řešení;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaa je aztak zaneraadenyy nemiivaam,paac od jara do podzimku jezdiivaam na boso:D a po zime si koupiim novee..ale jaa kupuji takovee obycejnee,kolem150kc:) minulou zimu jsem si koupila za199 v akci gumovee a ty me po zime uuplne spraskaly a potrhaly se-a to jsem 3mesiice v podstate nejezdila:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: de.7.com

jaa je aztak zaneraadenyy nemiivaam,paac od jara do podzimku jezdiivaam na boso:D a po zime si koupiim novee..ale jaa kupuji takovee obycejnee,kolem150kc:) minulou zimu jsem si koupila za199 v akci gumovee a ty me po zime uuplne spraskaly a potrhaly se-a to jsem 3mesiice v podstate nejezdila:(

No ja taky nepišu že je mivam nějak zaneřáďěný.:D:D Heelee neemaaš něěcoo s klaaveesniicíí???:o:aut:aut:D:D:D:D:D Nebo je to jen novej styl jak byt IN:D

[upravil dne 24/2/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Aniž bych chtěl někomu dělat reklamu, doporučuji koupit originální sadu textilních koberců na 406. Dnes jsem ji koupil (novou) za 640,- Kč, tedy o něco málo víc než stojí neoriginální sady koberců. Za to skvěle sedí, neposouvá se pod pedály a výborně vypadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

Aniž bych chtěl někomu dělat reklamu, doporučuji koupit originální sadu textilních koberců na 406. Dnes jsem ji koupil (novou) za 640,- Kč, tedy o něco málo víc než stojí neoriginální sady koberců. Za to skvěle sedí, neposouvá se pod pedály a výborně vypadá.

Kdepak to mají za tyhle prachy??
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

V Českých Budějovicích u koncesionáře HS Auto. Taky jsem se divil, čekal jsem cenu přesahující 1.000,- Kč.

Nemáš foto? HS auto to je Dealer Peugeot?? Akorát by byli jen na léto, na zimu je ta guma přeci je lepší

[upravil dne 13/3/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foto nemám. Jo, je to ofic. dealer. O tom, že guma je na zimu lepší, bych s tebou polemizoval. V práci jsme je měli ve feliciích a když napadl sníh, tak jsme měli gumové koberce plné kaluží blátivé vody z roztátého sněhu z neustálého nastupování a vystupování. Ve svojich autech jsem měl vždy textil a podobný problém jsem neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pátek jsem si šel do Obi koupit suchý zip na připevnění koberců. Když jsem však chtěl sehnat někoho, kdo mi to naměří, tak jsem nikoho z daného oddělení namohl sehnat a měl jsem čas přemýšlet. Po deseti minutách marného shánění prodavače jsem to vzdal a šel domů. Zdokonalil jsem své řešení \"přivázání provázkem k šroubům v podlaze\" tak, že jsem si vyrobil malé háčky a za ty jsem to zaháknul. Tak je možné koberce kdykoliv odháknou a venku vyklepat.

K tomu, že nové koberce se po dni používání neposouvají bych akorát podotknul:

1. Protože jsou nové, tak dobře drží tvar a tím se lépe zabraňuje posouvání.

2. Jeden den na dané konstatování je málo. Mě se znatelně posunuly tak po týdnu. Posouvá je hlavně nasedání a vysedání z auta, kdy se člověk o koberec zapře nohou.

Pokud však budou originály sedět po celou dobu tak to je jenom dobře :potlesk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhodobych zkusenostech mi jine nez original koberecky do auta nesmej. Gumy mam taky z drivejsich aut plny zuby, pod ni to nedejcha a nedejboze kdyz se tam trocha vlhkosti dostane (jakoze u taxika furt). Akorat az pojedu okolo Autospolu tak si musim vzpomenout a objednat ty potvory do koberce, jelikoz je nakej chytrak v autobazaru vycoroval :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...