Sign in to follow this  
Followers 0
petr307

307 je v dohlednu!

13 posts in this topic

Zdravim vsechny, jsem novy clen tohoto clubu (i kdyz zatim ne ten \"opravdovy\"), cekam na novou 307cku. na tomto foru jsem jiz naslel mnoho dobrych informaci a hlavne ohledne tohoto auta, jelikoz jsem rozmyslel mezi vicero znackami. Tudiz se tesim az se budu moct podelit se vsemi o me nove zkusenosti s PEUGEOTem :roker

Původně zaslal: petr307

Zdravim vsechny, jsem novy clen tohoto clubu (i kdyz zatim ne ten \"opravdovy\"), cekam na novou 307cku. na tomto foru jsem jiz naslel mnoho dobrych informaci a hlavne ohledne tohoto auta, jelikoz jsem rozmyslel mezi vicero znackami. Tudiz se tesim az se budu moct podelit se vsemi o me nove zkusenosti s PEUGEOTem :roker

Z Unhoště to máš jen kousek do Prahy, kde se každý první čtvrtek v měsíci scházíme na Džbáně na parkovišti u autocampu a následně v restauraci Šárka. Doufám, že nás poctíš svou návštěvou - NEKOUŠEME

Ty jsi z Unohste? Tak to bydlim kousek od tebe, jsem z Rudny!!

Neznas nahodou v Unhosti Martina Ryznika?S tim jsem chodil do skoly. :papa

Super, Medvede na Dzban urcite dorazim, mam rad srazy vseho druhu :)

to kveton: Z Unhoste sice sem, ale skoro nikoho tam neznam :) bydlime tam s manzelkou asi rok teprve...

ach tak, nove bydleni, nove auto, to mas vcelku dobry! Jen jeste znam pokracovani a to v podobe novy zeny :D (kdyby me slysela ta moje), ale to ti samozrejme nepreju.

Tak at ti 307 slouzi a at se ti v Unhosti dobre bydli!!!

Nápodobně. A ať se tady vyskytuješ co nejmíň. To bude znamenat, že ti autíčko nedělá starosti. :super:roker