Sign in to follow this  
Followers 0
MireCzech

Poraďte mi prosím ...

6 posts in this topic

Čaute Pežouťáci!

Potřeboval bych od někoho z vás poradit s jenou věcí. Dělám nové podsvícení na budících a potřeboval bych sundat všechny přístroje. Jenže mám problém s ručičkama. Nevím jak je dostat dolů. :myslim Jedná se o Peugeot 309 GTi. Nem te s tím někdo nějakou zkušenost? Určitě už tu někdo zvás dělal nové podsvícení. Předem díky za rady!!!

Původně zaslal: MireCzech

Čaute Pežouťáci!

Potřeboval bych od někoho z vás poradit s jenou věcí. Dělám nové podsvícení na budících a potřeboval bych sundat všechny přístroje. Jenže mám problém s ručičkama. Nevím jak je dostat dolů. :myslim Jedná se o Peugeot 309 GTi. Nem te s tím někdo nějakou zkušenost? Určitě už tu někdo zvás dělal nové podsvícení. Předem díky za rady!!!

pocuj.keby kazdy kto zalozi novu temu napisal nazov poradte mi prosim,tak teraz budes citat vsetky prispevky?alebo ako by si nasiel nieco co potrebujes pomocou vyhladavania?

Vezmeš tenké kleštičky, podebereš za hřídelku a jemným intenzivním tahem k sobě vytáhneš.:papa

Tou vidličkou to šlo. To je super! Díky moc za radu. Ještě jsem se chtěl zeptat, jak je dám zpátky, aby ukazovaly dobře. To bude těžké se trefit do te zpávné polohy ne?

Každý jak může. Vidlička mě nenapadla, mám kleště. Je fakt, že lžička nebo celý příbor se dá použít místo nářadí.:D:D:D:papa