Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vymena zadnych repro-help


Bloodeye

Recommended Posts

Původně zaslal: MrVain

ja sice nemam cc ale repro som menil, osadil som tam RCF 13cm a na hlbku maju asi 7cm,sedacky som tiež daval vonku:aut

Tak diki,ale potreboval by som skor navod ako ich vybrat-napr.tie sedacky,ci su tam aj neake sroby a tak... Zatial som ziadny srob nenasiel:myslim

V manuali na nete-peugeot.sk,som to zatial nenasiel...

A co su to tie RCF13? Ja tam idem dat Fusion,snad to bude stat za to:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedačky není třeba vydělávat. Já sem je jenom nahoře uvolnil tzv. jsou ve vrchní části nacvaknutý na takovejch držadlech. Takže chytnout sedačku za vršek zatáhnout nahoru a vycvaknout. A pak s trochou síly vydělat zadní výplň okolo repráků. Neboj se zabrat všechno je tam jenom nacvaklý. žádný šrouby. Jinak v cc jsou vzadu origo jen 10cm repro. Musel jsem tu díru zvětšovat abych tam narval 13ky. Jinak montážní hloubka by neměla být takovej problém. Já tam mám infinity kappa 50.7cs. Tak hodně zdaru!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: klayman

Sedačky není třeba vydělávat. Já sem je jenom nahoře uvolnil tzv. jsou ve vrchní části nacvaknutý na takovejch držadlech. Takže chytnout sedačku za vršek zatáhnout nahoru a vycvaknout. A pak s trochou síly vydělat zadní výplň okolo repráků. Neboj se zabrat všechno je tam jenom nacvaklý. žádný šrouby. Jinak v cc jsou vzadu origo jen 10cm repro. Musel jsem tu díru zvětšovat abych tam narval 13ky. Jinak montážní hloubka by neměla být takovej problém. Já tam mám infinity kappa 50.7cs. Tak hodně zdaru!

diki moc:potlesk takze len rucne oddelit tie vyplne a povytiahnut sedacky?V manuali 206cc na nete pisu,ze vzadu mozu ist 13cm repro:grr

Ako si to zvacsil? Vyrezal si to pilkou? A ako ti hraju? Ja mam vpredu Pioneer 1711,ked este dozadu pridam neake dobre 13ky,nepotrebujem ani subwoofer:roker

edit-prave mi pisali z 1 audio firmy,ze dozadu mozu ist len repro s hlbkou 48mm:nevim

ty si aj hlbku vyrezaval? Lebo vpredu som to musel aj ja vypilit...

[upravil dne 21.2.2007 Bloodeye]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bloodeye

Původně zaslal: klayman

Sedačky není třeba vydělávat. Já sem je jenom nahoře uvolnil tzv. jsou ve vrchní části nacvaknutý na takovejch držadlech. Takže chytnout sedačku za vršek zatáhnout nahoru a vycvaknout. A pak s trochou síly vydělat zadní výplň okolo repráků. Neboj se zabrat všechno je tam jenom nacvaklý. žádný šrouby. Jinak v cc jsou vzadu origo jen 10cm repro. Musel jsem tu díru zvětšovat abych tam narval 13ky. Jinak montážní hloubka by neměla být takovej problém. Já tam mám infinity kappa 50.7cs. Tak hodně zdaru!

diki moc:potlesk takze len rucne oddelit tie vyplne a povytiahnut sedacky?V manuali 206cc na nete pisu,ze vzadu mozu ist 13cm repro:grr

Ako si to zvacsil? Vyrezal si to pilkou? A ako ti hraju? Ja mam vpredu Pioneer 1711,ked este dozadu pridam neake dobre 13ky,nepotrebujem ani subwoofer:roker

edit-prave mi pisali z 1 audio firmy,ze dozadu mozu ist len repro s hlbkou 48mm:nevim

ty si aj hlbku vyrezaval? Lebo vpredu som to musel aj ja vypilit...

[upravil dne 21.2.2007 Bloodeye]

Stáčí oddělat vršek sedaček a ohnout je dolů pak už se dá výplň dveří celkem pohodlně oddělat. Jinak já sem si to nechal dělat a vzadu to snad brali flexou nebo co:) S repro sem spokojenej. Vepředu mám 16cm Infinity kappa a supr. Nemůžu si stěžovat ale přece jenom basák si budu ještě kupovat. Budu brat Ground zero GZRW 25X. Má na výšku jen 22cm takže se vejde pod složenou střechu:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bloodeye

hmm,ale 22cm ma len ten woofer,ci cela bedna? ci to si si dal vyrobit? Za kolik? A neviem ako by to hralo,kedze ten kufor je plne oddeleny od interieru...

A tie sedacky len povytiahnem smerom hore?:myslim

22cm má celá bedna. Někde sem tu bednu i s woofrem viděl za 5,5t. Toho jak to bude hrát bych se zas tolik nebál. Ono za těma sedačkama je sice železo ale né moc tlustý a sem tam je tam nějaká díra;) a ten woofer má 400 wat RMS tak by to snad mělo být v poho. Ty sedačky - jasně chytnout za vršek, zatáhnout nahoru a přitáhnout k sobě. Uvolníš tak vlastně jenom opěradlo ale to mě v pohodě stačilo na to abych se dostal k reprákům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Repro RCF su made in Italy, značka sa špecializuje na profi ozvučenie diskotek,divadiel....

Možeš ju zaradiť medzi firmy ako su Cerwin-Vega, JBL,KV2 audio, Mackie, Yamaha.

Ja som dal za pár repro 3200Sk.-:roker

Tie repro FUSION su dobra volba,čo ťa stáli?

[upravil dne 21/2/07 MrVain]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MrVain

Repro RCF su made in Italy, značka sa špecializuje na profi ozvučenie diskotek,divadiel....

Možeš ju zaradiť medzi firmy ako su Cerwin-Vega, JBL,KV2 audio, Mackie, Yamaha.

Ja som dal za pár repro 3200Sk.-:roker

Tie repro FUSION su dobra volba,čo ťa stáli?

------------------------------------------------------------------------------

Este nic:D Chcem zmerat tu hlbku a potom ich vezmem,lebo oficial hlbka 206cc len 48mm:myslim

Inak stoja 2200...

A ja mam v aute kozu,neviem ako mam uvolnit tie sedacky:mad:

Povytiahnut za opierky hlavy?Abo Kde najdem tie drzadla?:myslim

[upravil dne 22.2.2007 Bloodeye]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bloodeye

Původně zaslal: MrVain

Repro RCF su made in Italy, značka sa špecializuje na profi ozvučenie diskotek,divadiel....

Možeš ju zaradiť medzi firmy ako su Cerwin-Vega, JBL,KV2 audio, Mackie, Yamaha.

Ja som dal za pár repro 3200Sk.-:roker

Tie repro FUSION su dobra volba,čo ťa stáli?

------------------------------------------------------------------------------

Este nic:D Chcem zmerat tu hlbku a potom ich vezmem,lebo oficial hlbka 206cc len 48mm:myslim

Inak stoja 2200...

A ja mam v aute kozu,neviem ako mam uvolnit tie sedacky:mad:

Povytiahnut za opierky hlavy?Abo Kde najdem tie drzadla?:myslim

[upravil dne 22.2.2007 Bloodeye]

Zítra ti to nafotím a hodím to sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...

Ja som vcera menil repro :) Vzadu koaxiali 10\" kedze komba sa uz vraj nevyrabaju a v predu 13\" od Spektra cena 3200,- celkom slusne to hra no subwofer mu chýba jednoznacne a tak rozmyslam nad http://www.electronic-star.cz/2x-25-cm-2x-10-subwoofer-Auna-CB250-50-svetelny-efekt_i1126.htm týmto :) myslím ze do kufra sa to v pohode zmesti aj zo stiahnutou strechov :) a ze to uplne postaci ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...