Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kontrola oleje v prevodce


Guest Vlas

Recommended Posts

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: Petr X

Po kolika Km se meni prevodak? Uz mam asi na case :)

ihned po koupi staršího auta,jinak záleží na provozu pokud stále město tak dřív,jinak se tu o rozvodech na 406 psalo dost.

já je dělal loni zhruba za 4500Kč a to měnili obě kladky,rozvodák , vodní pumpu a výměna oleje v převodovce

Ja mel na mysli prevodovej olej :) Rozvody jsem delal po koupi a uz mam zas 65tis. najeto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vlas

Převodovej olej by podle mě měl bejt celoživotní, tudíž výměna není doporučena. Ale preventivní výměna nemůže uškodit

Fakt? Ja ho menil po koupi. A nekde jsem cetl, ze se meni po 50tis. Km, a to jsem uz prekrocil. Mam pocit, ze uz to razeni nejde tak krasne jako slo pred 3 rokama, tak jestli to neni treba olejem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vlas

Jo dík, tohle už jsem četl, ale nemá někdo foto jak to je u 1.8 ? Tohle je návod pro hdi.

Fotku sice nemám, ale zkusím ti to popsat. Olej v převodovce na 1,8 jsem měnil, je to pár dní zpátky. Ten kontrolní šroub je zároveň na dolívání. Dostaneš se k němu tak, že sundáš levé přední kolo a ten plastovej podběh v blatníku (stačí jeho přední polovina). Pak uvidíš kryt na převodovce. Ten je přídelanej několika šrouby. Jeden z nich je větší a to je právě ten, který hledáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...