Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 ano nebo ne??


sprg

Recommended Posts

Zdravim vsechny.Jsem tu novej..Rad bych poridil 106 novy model..Rok asi 98..motor 1,1 nejlepe petidvirko..Za kolik se da sehnat??A hlavne NA CO SI DAVAT BACHA??Kolik kilometru uz je moc na tomhle motoru???Je mozny,aby model 98 s motorem 1,1 nemel servo??Diky!

[upravil dne 20.2.2007 sprg]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co za ni??Ale myslim,ze budes chtit moc..Shanim neco pro tchyni...Ja jsem spis na offroady..leda bych ji mohl zaparkovat prednim kolem na kapote..

Me vazne..Co za ni??Ona chce benzin...neni lepsi nafta??.jak je to v porovnani s 306??Ale ty jsou asi drazsi co?NA co si davat bycha pri koupi a kolik tech kilaku uz je moc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja chc za ni 65 000. Kupuji si E30ku, tak abych pokryl naklady na koupi. Ma najeto 60 000, 2x meneny olej, za me. Nove, poloosy, cepy, loziska, vyfuk., brzdy (kotouce, desticky) funkcni ABS.

Nata nevim, ja v ni neverim=) ale da s tim jezdit za 5L kdyz to clovek nehoni. 306ka koupis kolem cca 100 ve slusnym stavu.

bacha pri koupi, jestli neklepou ventily, jestli je zadni naprava v poho, popr jestli uz ma za sebou GO. Klepani od naprav, a patrat po ruznych pazvukach. Ty co jsou na trhu maji najeto od 80Tkm do 160 Tkm. Potom zalezi vyloezne na stavu, jak je vse ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na Mk I mame natoceno 160 000. A chce to je seridit ventily a trosku, no trosku moc zere olej. Ale je to jen ventilama.

120 000 jestli je o nej pecovano, takovy propadak nebude.

ed videl jsem co meli nalitano 300 + TKm a slapaly jak hodinky :papa

[upravil dne 20/2/07 Marlin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sprg

A jak je to s tim motorem 1,1?,neni na nej 120 tisic km uz dost??Kolik zvlada?

Určitě není,já osobně při dobré údržbě a rozumném zacházení dávám 1,2,což jinak je 1,1,jen v techničáku jinak napsaná,tak okolo 300 000 km.Kolega se 106 najel 550 000 km a ještě ji zvládnul prodat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Oliver Riedel

Původně zaslal: sprg

A jak je to s tim motorem 1,1?,neni na nej 120 tisic km uz dost??Kolik zvlada?

Určitě není,já osobně při dobré údržbě a rozumném zacházení dávám 1,2,což jinak je 1,1,jen v techničáku jinak napsaná,tak okolo 300 000 km.Kolega se 106 najel 550 000 km a ještě ji zvládnul prodat.

:o 550 tisic se stosestkou? to je solidni rarita, by me zajimalo co to melo puvodniho a jestli tam byla treba go motoru :myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...