Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zabezpečení HDI


Xantik

Recommended Posts

TO Ferin007: No je to dost individuální, mě třeba pokud neberu alarm s pagerem nebo mobilem neupozorní na nic, protože mám okna do dovora, takže houkání z ulice bych neslyšel. Tebe třeba jo, ale mě bohužel ne. Pager je na prd kvůli dosahu, aspoň teda můj názor, to už radši napojit ten mobil aby volal třeba při seplém dvěřním spínači. Jenže to je mi taky naprd, protože vypínám mobil přes noc, nenechám se lidma obtěžovat večer a věřte, že někteří jsou schopni Vám volat i ve tři ráno jestli jim podáte nějaké informace o produktech. :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Xantik

Njn, zamykání řadící páky už není to co to bývalo, už je to překonaný. Taky když jsem to viděl, tak jsem hleděl jak vejr. A právě se mi nechce investovat do tohodle. Trošku odradí vypískovaný VIN na oknech, to sii půjde radši ukrást bez VINkódu na sklech. Leda tam dát nějakej mobil co bude hlásit když třeba sepne dveřní spínač aby to zavolalo. Pak na druhej kontakt napojit rozepínání na dálku třeba toho čerpadla, kdyby už nastartoval a odjížděl, tak ho rozpojit přes ten mobil. Ale to už je šložitější.

Chtělo by to něco účinýho a malího.

Jenze vetsinou pouzivaji rusicky GSM takze mobil je dobra vec ale bohuzel ne ucinna:-(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xantiku, zdravim Te i na tomto foru! U X2 HDi vedou draty k palivovemu cerpadlu pod kobereckem pod spolujezdcovyma nohama. Zvednes ho ze strany od prahu. Je to v konektoru IC 96 (myslim, ze ma hnedou barvu), piny 1F (+) a 2F (kostra), cisla dratu 121 (+) a M121 (kostra).

Kdyz jsem odpojil pal. cerpadlo a zkousel nastartovat, diag. kontrolka se nerozsvitila!

Myslim, ze tomu vysokotlakemu cerpadlu se az tak moc ublizit nemuze. Pokud auto bezne chytne na prvni tuknuti a clovek zapomene na odpojene podavaci cerpadlo, uvedomi si to zahy, po par otackach starteru. V te dobe je IMO jeste nafta ve filtru a tudiz je common rail pumpa mazana. Pokud se pletu a vysokotlake cerpadlo potrebuje nejaky vyssi tlak, aby bylo mazano, tak me prosim opravte.

Kaja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnusoba

Původně zaslal: Dafe

Původně zaslal: PP205

palivovy cerpadlo nedelej !!! zapomenes na to a staci mu 16 sekund bez nafty a jo ko. nejlepsi je pridelat pocitac tak aby nesel jednoduse vymontovat. kradou to tak ze prehodej pocitace, takze pasovinou pridelat ke kastli jako drzak, jak jim to nepude vybodnou se na to.

Já bych se toho nebál. Když nebude podávat čerpadlo v nádrži,ECU vyhodnotí,že podávací čerpadlo nedává minimálně 0,8 bar(nebo tak nějak) a nedovolí nastartovat. Tobě to dojde,ale zloděj šikovně umístěnej vypínač nenajde.

Nuz nahodou zabudnes vypnut skryty vypinac Ty, budes startovat a pocitac nachyta kopec chyb a hura do servisu pomazat ich.

ECU nevyhodnoti ze podavacie cerpadlo nedava tlak, lebo na to nema ziadny snimac, ECU Ti vypise chybu napriklad ze regulator tlaku je stale otvoreny lebo nebudes mat tlak na rampe. Potom Ti auto moze hodit do nudzoveho rezimu.

Palivove cerpadlo by som odpajal maximalne tak na benzinovom motori, na HDi nie.

A jak to že když zamrzají 1.4 hdi,ecu vyhodnotí malý podávací tlak a auto nejede tím že to prostě řídící jednotka odpojí. Rozmrzneš a jedeš dál beze svitu kontrolek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...