Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

27. pražský minisraz Džbán - 1.3.2007(čtvrtek)


Recommended Posts

Dundee: DJbánů bude ještě habaděj - hlavně, ať je Monika v pohodě ...!!!

Jinak ten lesk Ti kdyžtak přivezu někdy do práce - neboj - stejně jsem se k tomu ještě přes časovou tíseň nedostal, ale dneska večer to snad zavařim - už jsem si koupil pájku ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Ten lak nespěchá, eventuelně si seženu jinej ;) Monika (i mimčo) je už v pohodě, ale bude tam minimálně do pátku :(, zítra jde k neurologovi na kontrolu a pak ji snad pustí domů...

Tak to je OK - bude červnový, to jsou holt silní jedinci -> ty jentak něco nerozhodí ...

Že zdravim :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Nejedete někdo na Džbán z Prahy 9, nějakej mentální zajíc mi předevčírem rozpůlil nárazník na Coupe -))

Chudinka malinkej hopsavej .... ještě, že má coupé havarijní ;)

Vzhledem k pojízdnosti svého veterána bohužel neuvažuji o účasti :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řek bych spíš, že dohopsal. Já myslel, že šel jenom pod auto a když jsem dorazil domů, nevěřil jsem, díra jak na lidsko hlavu a mřížka na ventilátorech. Havarijko je záchrana, novej stojí pouhých 30.000 bez DPH -))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srazík pohodička, jídlo taky (hlavně ta palačinka, že Johne?), jen to teplo bylo opruz (příště si sedám někam dál :D). Už se těšim na duben, snad bude lepší počasí a nebude tolik foukat ;)

EDIT: Neone, cesta mi trvala 58 minut, páč jsem na tý mokrý silnici vůbec nic neviděl, až skoro na konci cesty se začaly objevovat suchý místa, tak se dalo jet líp (nevim proč, ale za deště nebo mokra ve tmě vůbec nevidim, ta mokrá silnice mi \"sežere\" veškerý světlo :grr)

[upravil dne 1/3/2007 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Srazík pohodička, jídlo taky (hlavně ta palačinka, že Johne?), jen to teplo bylo opruz (příště si sedám někam dál :D). Už se těšim na duben, snad bude lepší počasí a nebude tolik foukat ;)

Jj přidávám se k poděkování za supr atmosféru a pokec a děkuju všem,kteří dorazili. Jinak palačinka se zmrlinkou byla fakt supr...jen ty palačinky by mohlo být víc...ale dobrého pomálu :)

Jinak již 28. pražský minisraz Džbán bude 5.4.2007 (čtvrtek).

A během zítřka sem hodím anketu ohledně malého přakvapení.... ti kteří dneska byli vědí... co bude.... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...