Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zase další nehoda peugeotu


tutman

Recommended Posts

já mám takovou obavu, že příčinou není technická závada, ale spíš problém v podobě přetěžování aut dřevem. Nevím zda je to tenhle případ, ale řekl bych že jo. Řidiči v tomhle oboru jsou (aspoň tady u nás) placeni za to kolik dřeva stači za jednu šichtu navozit. No a když při každé fúře naložíte o nějaký ten \"kubík\" víc, tak na konci jste nadprůměrně výkonní a ani neprojezdíte tolik nafty. No jo jenže pak je to na takovýdle průs*er, nabo pořádný flastr. I pneumatika má nějakou svou únosnost. U nás na to policajti občas mají pořádný zátah...a myslím že velmi úspěšně...Když jede auto se dřevem, tak si dávám hodně velkého majzla...

Ale je to můj osobní názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já se přikláním k názoru Škofa, protože to není tak dávno, co jsem v televizi sledoval celníky s pčr jak řidiči náklaďáků a tahačů dodržují předepssané váhy. Neprošlo 60%!!! A to nemluvím ani o technickém stavu těch aut. Dodnes vydím borce, co tam na 148ce odhazuje písek z korby, protože byl přetížený a ta tatra pamatovala snad osvobození v roce 45\':myslim Takže podle mého to byla technická závada, s tím souhlasím, teď jen záleží, jaká byla její příčina, protože co si budeme namlouvat, většina těhle řidičů jezdí na jednich pneumatikách dokud z nich nejsou skoro slicky:aut Viz. každoroční zima a kamiony v kopcích na letních se sotva znatelným vzorkem:nevim:nevim:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to dost smutný...Tak pánové a dámy...dávejte si majzla. Nezapomeňte, že za volantem Vám může jít o život kdykoliv...

A ještě zpět k té pneumatice. Myslím, že je jedno jestli byl přetíženej v tu chvíli, hned to rupnout nemusí, ale pak to najednou povolí...a tatrovka otvírá auta jak konzervy. myslím že 60% přetíženejch náklaďáku je celkem průšvih... to máte víc než každý druhý, kterému může prdnout guma a sejmout Vás....pravděpodobnost tu prostě je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě jedna myšlenka...Není to možná tak chyba toho samotného řidiče, ale systému jaký diktuje jeho zaměstnavatel....jak jsem třeba psal, že dostává tolik kolik dřeva na jednu fúru převeze. Mám pár kámošů, kteří dělají pro dopravní firmu a s jakým autem a kolik toho musí někdy vézt je fakt někdy o držku a jejich řidičák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ty dřevařský náklaďáky sou v super stavu, lítaj s tim jako hovada, aby toho hodně stihli. Dvakrát v životě sem potkal na okresce klády a nebyl při tom průšvih.

Kolem Sázavy tě zcela běžně odsunou do škarpy, nebo ti hoděj vyhybku, že brzdíš i očima.

Dokud nebude vůle tohle změnit, bude se to stávat stále.

Jak vidíte na silnici kousky kůry a třísky, tak hroznýho majzla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako obyvatel Rokycan musím říct, že lidi v tý 306 měli fakt hroznou smůlu. Ten úsek silnice, kde se to stalo, je dlouhej, přehlednej a ta silnice je široká tak pro 4 auta. Ale zase z toho vyplívá, že to tam každej kalý dost rychle. Což bych ale v tomhle případě o 306 určitě neřekl, protože jí řídila žena s dítětem a ještě další spolujezdkyní, ale to je jedno, protože srážka s nákalďákem je vždycky hrozná. Spíš si myslím, že ten řidič náklaďáku se hnal z toho kopce dost rychle dolů.

Ale stejně je to náhoda jako pes, když si vemu že ta 306 by jela 90km/h, tak to je 25m/s. A náklaďák třeba 80km/h...22.2m/s. Tak by stačilo ani ne 1/4 sekundy a bylo by to všechno jinak.Hold osud je osud:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ukazovali to i včera v TV. Týpek tam říkal že toho řidiče znal dlouho a byl to starší člověk, kterej s tím náklaďákem ani rychle nejezdil. Ale když prdne guma v tu nejmíň vhodnou chvíli tak s tím nic neudělá ani superman. :(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že se k tomu vracím, ale konkrétně z každou další nehodou kladaře se mi otevírá kudla v kapse. Bydlím ve vesnici, kde se \" někdo \" snaží udělat asi největší pilu v Evropě a export i import probíhá převážně kamionkou. Po cestě do práce, z práce, po vesnici, do hospody, na procházku - pořád kolem vás jezdí tyhle auta. Kladaři speciálně jezdí jako hovada, bydlím asi 50m od cedule začátek vesnice ( a je to z kopečka ), takže kolem našeho baráku jede 50 tak jeden ze 100 kamionů. To že se třepou okna, silnice je rozbitá napadrť, když uteče pes, tak se bojím, že je mrtvej ( děti zatím nemáme ), když přijedu k baráku a otevírám si vrata stojím zadkem do silnice. Jak vidím kamion, tak jsem schopnej těma vratama projet, protože on prostě NEMÁ šanci toubrzdit, manželka uskakuje do příkopu, když vede školku na procházku. Nedávno se s jedním utrhla krajnice a bokem vletěl do baráku ( ne našeho ).To nemluvím o tom, že napadne 10cm sněhu a jsou tihle chytráci všichni v prdeli a my co chcem jet na zimních gumách ven, tak taky, protože zablokují všechny příjezdovky. A když se semtam postaví poldové s váhou, tak si to samozřejmě všichni vysílačkama řeknou a potom je na všech příjezdovkách vidět hromady dřeva, který si tam odložili a pak se pro ně vrátí. Včera jsem jel za jedním asi 5km, protože jsem se ho prostě bál předjet. Tancoval po celé silnici a měl jsem pocit, že by mně vyhodil ze silnice. To jsou kladaři a společnost Hanzalík.....mýma očima. Na druhou stranu tchán jezdí taky na TIRu, jezdí jako člověk a minulý měsíc dostal metál za 2 miliony km bez nehody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak to můžu potvrdit, Hanzalík to jsou opravdu jezdci, spíš teda střelci. Myslím, že neznají ani brzdový pedál jak s tím lítají a nejhorší je, že je jim jedno, co se děje kolem nich:grr Ale v případě Hadra, dojít to takhle daleko, že by mě lítali kolem baráku, tak si v dílně udělám pár ježků a počkám si na pár z nich a hodím jim to pod kola a pro jistotu s klíčem na kola v ruce, pokud by měl nějaké nutkání mě něco říct:roker:roker

[upravil dne 22.2.07 Supersonic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že to není nic platný. Oni jsou totiž placený nějak tak, že čím víc těch fůr udělá, tím víc má. vozí v tom piliny ( nebo dřevoštěpky co já vím? ), semtam se s tím vysypou někde do příkopu, potom je u toho půl dědiny a mají další měsíc čím topit...., než se to naloží do jinýho auta, tak je polovina rozkradená. Ale já se na tohle téma nemůžu bavit, protože jsem zaujatej nenávisti k Hanzalíkům a okamžitě se naštvu..... To je v podstatě takový čekání na to, až Tebe, nebo Tvoje blízké nějakej z nich sejme. Ale brzy se už stěhuju pryč - do vesnice bez kamionů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...