Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kour z vyfuku


Marlin

Recommended Posts

ato mi stalo doma pres vieknd, pote co jsem ho odstavil, protoze se mi znova ucpalo cerpdlo (asi)

dneska po nahozeni na me ale cekalo nemile prekvapeni.

pri teplem motoru to huli jak svin a kdyz pridam plyn tak je to jeste horsi

na volnobeh

kour.jpg

kour2.jpg

je to normalni?

nejde pod zatezi do otacek, a kouse, ale tohle je mozny ze to ej tim cerpadlem. Ale ten kour nevim jestli je v neco haji nebio ne.

Spravim tohle a vymenin ten diferak a holka pujde do sveta. uz na ni nema nervy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marline mě to přijde jako vodní pára, je to podle mě ve vlhkym počasí normalka. Jinak katalizátor proměňuje škodliviny ve vodní páru a pokud je chladno tak to docela páří. Pokud to v teplém počasí nekouří tak jde jen o páru. Stál jsem v servisu a tam to bylo dobře vidět, nastartoval a nic nekouřilo, potom otevřel vrata a z vyfuku se začalo hulit jako z teplárny jak k tomu přišel studenej vzduch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověče mě to hulí uplně stejně, možná ještě víc! Přes sluný den v zimě to skoro neni vidět, ale jak se začne stmívat, nebo je pod mrakem (vlhko) tak se pára valí z vejfuku jak z parní mašiny a čim víc plynu, tím víc! Přes léto to skoro nepozoruju.

Kamárádovi takhle čudí škodovka (motor s favorita v dobrym stavu) když je zaplej sitič. Řikal, že by to mohla tejoreticky bejt špatná lambda, která má zapříčinu moc bohatou směs! Ale co je na tom pravdy, to nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady máš něco pro porovnání, taková zajimavost, čim teplejší katalizátor a výfuk tím to víc hulí;) A když poskakuju po městě tak se až divim co to v zrcátku za mnou hulí jako komín:D ale pokud je nad asi 10°C tak nekouří ani trochu

[upravil dne 19/2/07 Radek Hurvajz]

post-0-14109595286458_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm tak si jo no, tak to je v poho. Ale stejne to nejde za plnyme a dusi se to. Pitome cerpadlo, zase ucpane.

Nevite nekdo kudyma se tam muze dostat bordel? mam podezreni na spatne tesneni na kolinku v pravem zadnim podbehu. (rubka od hrdla k nadrzi)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

hmm tak si jo no, tak to je v poho. Ale stejne to nejde za plnyme a dusi se to. Pitome cerpadlo, zase ucpane.

Nevite nekdo kudyma se tam muze dostat bordel? mam podezreni na spatne tesneni na kolinku v pravem zadnim podbehu. (rubka od hrdla k nadrzi)

Co vyčistit nádrž?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...