Sign in to follow this  
Followers 0
Marlin

kour z vyfuku

19 posts in this topic

ato mi stalo doma pres vieknd, pote co jsem ho odstavil, protoze se mi znova ucpalo cerpdlo (asi)

dneska po nahozeni na me ale cekalo nemile prekvapeni.

pri teplem motoru to huli jak svin a kdyz pridam plyn tak je to jeste horsi

na volnobeh

kour.jpg

kour2.jpg

je to normalni?

nejde pod zatezi do otacek, a kouse, ale tohle je mozny ze to ej tim cerpadlem. Ale ten kour nevim jestli je v neco haji nebio ne.

Spravim tohle a vymenin ten diferak a holka pujde do sveta. uz na ni nema nervy

Tohleto dělá kamošovi R19 po výměně hlavy. Servisman asi nevyměnil gufera na ventilech. Hlava půjde znovu dolů ale už pod naším dozorem.

podle barvy koure je tam nespalena nafta. takze neco s cerpadlem. nebo to je na bezinaku?

[upravil dne Radek]

kde by se v benzinu vzala nespalena nafta :myslim

ed, nakonec sem jel druhou a ta takhle nehulila

[upravil dne 19/2/07 Marlin]

[upravil dne 19/2/07 Marlin]

Marline mě to přijde jako vodní pára, je to podle mě ve vlhkym počasí normalka. Jinak katalizátor proměňuje škodliviny ve vodní páru a pokud je chladno tak to docela páří. Pokud to v teplém počasí nekouří tak jde jen o páru. Stál jsem v servisu a tam to bylo dobře vidět, nastartoval a nic nekouřilo, potom otevřel vrata a z vyfuku se začalo hulit jako z teplárny jak k tomu přišel studenej vzduch.

ja vim ze normlane huli,a le jen pri studenem motoru, ale ze by i pri teplem? navic kdyz to druha nedelala?

Člověče mě to hulí uplně stejně, možná ještě víc! Přes sluný den v zimě to skoro neni vidět, ale jak se začne stmívat, nebo je pod mrakem (vlhko) tak se pára valí z vejfuku jak z parní mašiny a čim víc plynu, tím víc! Přes léto to skoro nepozoruju.

Kamárádovi takhle čudí škodovka (motor s favorita v dobrym stavu) když je zaplej sitič. Řikal, že by to mohla tejoreticky bejt špatná lambda, která má zapříčinu moc bohatou směs! Ale co je na tom pravdy, to nevim.

hmm, tak vam bud verit ze to je normlani. Ale stejne si stojim za tim, ze takhle hulit to vidim poprve, nikdy predtim ne.

Marline, dej za vyfuk cisty papir a proturuj to . Kdyz bude po zaschnuti bilej, tak je to jen para.

Tady máš něco pro porovnání, taková zajimavost, čim teplejší katalizátor a výfuk tím to víc hulí;) A když poskakuju po městě tak se až divim co to v zrcátku za mnou hulí jako komín:D ale pokud je nad asi 10°C tak nekouří ani trochu

[upravil dne 19/2/07 Radek Hurvajz]

post-0-14109595286458_thumb.jpg

hmm tak si jo no, tak to je v poho. Ale stejne to nejde za plnyme a dusi se to. Pitome cerpadlo, zase ucpane.

Nevite nekdo kudyma se tam muze dostat bordel? mam podezreni na spatne tesneni na kolinku v pravem zadnim podbehu. (rubka od hrdla k nadrzi)

Původně zaslal: Marlin

hmm tak si jo no, tak to je v poho. Ale stejne to nejde za plnyme a dusi se to. Pitome cerpadlo, zase ucpane.

Nevite nekdo kudyma se tam muze dostat bordel? mam podezreni na spatne tesneni na kolinku v pravem zadnim podbehu. (rubka od hrdla k nadrzi)

Co vyčistit nádrž?

no, prosimte, to se delao pred 3 tydny, cela nadrz, novy filtr, vycisten benzinove hadicky az k tryskam. najel jsem na to cca 2000km a je to tuz nova.

Původně zaslal: Marlin

no, prosimte, to se delao pred 3 tydny, cela nadrz, novy filtr, vycisten benzinove hadicky az k tryskam. najel jsem na to cca 2000km a je to tuz nova.

No to není možny, nemohlo se něco dostat do vstřiků? To je divny, no koukni nejdřiv na to čerpadlo

striky jsou v poho, ty snad taky cistily. tech 2000km to jezdilo suprove, ale pak zase kick. Ve stredu se mrknem na cerpadlo, jestli je zase zaneseny.

ten kouř je takhle v chladnu opravdu normalni.. byl jsem se na to ptat kamarada v servisu.

je to tak jak rika radek...:papa