Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nova fabia


oni

Recommended Posts

dlouho jsem se rozmislel jestli tenhle clanek napsat,protoze vim jaky tady ohlasi ma skodovka,ale preci se podelim o zazitek!ted o vikendu jsem byl na seznamovacich jizdach s fabii. bylo tam plno konurentu aby bylo s cim srovnavat,konkurentni byli suzuki swift 1.3 , novy ford fiesta , novy renault klio 1.4 a 1.6 , peugeot 207 1.4 , dacia logan , citroen c3 1.2 , toyota yaris 1.1 , novy opel corsa 1.4. hned na zacatku jdyz sem videl tu nadhernou 207 v cervene barve tak jsem se na ni tesil o to vic jsem byl zklaman pri prvni jizde,v porovnani s fabii 1.2 53kw se to nedalo srovnat.hned vam reknu ze citroen c3 je uzasne zivy auto,na to jaky to ma motor a vykon ve srovnani s ostatnimy,fakt bomba!co se tyce 1.2 ve fabii at si rika kdo chce co chce jede to pekne,az na ten strasnej wartackej zvuk!jinak vzhledove me teda nenadchla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že když už jsi měl tu možnost, nenapíšeš přesně, v čem bylo které auto lepší a jiné horší. :nevim

Věta \"v porovnani s fabii 1.2 53kw se to nedalo srovnat\" jako popis rozdílů je k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co me treba hodne zamrzelo az na fabiia a yaris,ze ostatni nemeli madla na dverich,pac chci videt kdo se vydrzi drzet vic jak 10 min uchytu na strope!tak moje dojmy-207,krasny auto,oproti ostatnim nejhezci desing,proste me to nadchlo,ale jako nejtezsi auto co tam bylo tak motor 1.4 50kw je fakt spatna volba,auto se muselo tocit az nad 4000 aby byl trochu znat vykon,pak i interier byl podle meho strohej oproti exterieru. dale swift,pekny sportovni auticko,ale jen pro zabavu,jinak pro jine uziti je nevhodne,opravdu malo mista!yaris,take mile prekvapen,frci to pekne,spotreba mala,vyborne pro zenu!renault,nejsilnejsi auto i s tou 1.4 oproti 207 a jen o par kilo lehci nesrovnatelny pocit,jedine co bych mu vytknul je posilovac,hada se s vami o volant a mate pocit jako u nejakyho automatu v herne!ford fiestu a dacii jsem nezkousel!pak c3,k ni snad jen kdo ma moznost at se zveze a ten kdo v ni jel vi jaka je!!byla to 1.2 myslim ze 59 kw a moc pekne svezeni,vykon je znat hned od spodnich otacek.jedine v zatackach se to vice naklani,ale sportovni podvozek by vse vynahradil!a ted k fabii-ve verzi klasik je to o nicem,skoda zacala pouzivat ty osklive levne tvrde plasty,ktere najdete vsude,v lepsich verzich jsou materiali lepsi a auto je vyvedene!ve vnitr je opravdu mista dostacujucich pro kazdeho.jen ridic kolenem narazi stale do stredoveho panelu!motorizace 1.2 44kw a 1.2 53 kw si myslim ze jsou postacujuci a i ve trech lidech to jede!je tam tedy nesnesitelnej zvuk pri vysich otackach!je to hodne co bych mohl napsat,tak se kdyz tak ptejte!muzu dodat i fota!!!

[upravil dne 19/2/07 oni]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...