Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Seznameni na inzerat


Guest Masinka

Recommended Posts

35 letá rozvedená hledá muže na úrovni, který by byl dětem dobrým tatínkem (klukovi je 13 a holce 15), nevadilo by mu, že se doma stále mluví o bývalém otci podnikateli a kluk ho vychvaluje až do nebe. Měl by vydržet, že ho kluk nebude brát vážně a nemělo by mu dělat problémy umýt nádobí a vynést koš, když se dětem nechce. Pokud neobstojí jako tatínek, měl by být dětem dobrým kamarádem a kupovat jim věci a oblečení, na které já nemám. Také by mu neměla vadit má finanční náročnost a moje záliby a nároky. Mám v bytě 35 květin a nehodlám se žádné vzdát. Alergika nechci. Očekávám, že vyřeší moje finanční problémy (mám plat 10 tis.) a bude ochoten si každý večer vyslechnout mé problémy z práce, s rodiči, s dětmi a obavy z činů bývalého manžela a navedených dětí. Měl by pochopit, že vaření není mým koníčkem a zvelebování svého bytu považuji za samozřejmost a ráda mu to naplánuji. Měl by do mne být zamilován a pokud vyhoví všem mým požadavkům, pak by pro něj neměl být problém si se mnou pořídit dítě v termínu, který stanovím já. Mám ráda dlouhé milování na pejska, ráda tancuji a ráda chodím do společnosti. Nenávidím dechovku. Pokud se mu líbí jiné skladby než mě, tak by si měl zvyknout. Nikdy mne nesmí napomínat ani kritizovat. Buď bude po mém nebo půjdem od sebe. Šaty, zlato a vzpomínky na dovolenou u moře mám od předchozího přítele, který ale nakonec neprošel. A co ty ? Snad bys to nevzdal, každá druhá to o sobě nenapíše, ale očekávat to můžeš. Napíšeš mi ? Marcela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co byste chtěli, vždy? v té jedné z posledních vět má vlastně pravdu - každá druhá to o sobě nenapíše, ale chtěj to tak skoro všechny :D;)

Hele, ten inzerát je skutečnej? A vůbec, seznamovali jste se někdy někdo na inzerát? Mně to přijde jako pitomost, že to prostě nemůže fungovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpověď: Páč sem slepej, hluchej, 100% flegmatik a v menze mě nikdy neuvidí odpovídám na tento inzerát kladně. S výchovou nezvedených parchantů si hravě poradím (stačí pár prásknutí bičem). Na pejska si to můžeš rozdávat s jinejma za prachy, čímž se vyřeší finanční situace (sem poněkud impotentní). Zvelebovámí bytu je i můj zájem, jelikož jsem vozíčkář a tudíž vyžaduji všude bezbariérový přístup. Marcelko, ozvi se... Pa...:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Merkurek: Dneska si konečně vyzvednu u Oddieho tu přístrojovku a dám se do toho...

To Oddie: Nebuď blázen čéče! Sem střevo normálně, natož se seznamovat na inzerát... Jak tu někdo pravil, lepší takovýhle srdce na dlani, páč máš čas rovnout vzít kramle. Ne ne, s ženskejma sou samý problémy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda hustý! Jestli on ten její puber?ák nemá pravdu, když svýho tátu vychvaluje až do nebe? Asi bude mít svatozář, že to s takovouhle vydržel tak dlouho! Rodinu materiálně zabezpečil, svou ženu fakt dobře rozmazlil (zřejmě chtěl mít doma klid, zvláš? když toho má člověk dost s vedením firmy, a tak pořád ustupoval, ženský si na to rychle zvyknou a pak považují za samozřejmost, že chlap nemá mít žádné nároky, zatímco ona má právo na všechno). No a pak stačí málo - chlap okolo 40 je nejpřitažlivější, už má prachy a ještě nevypadá blbě, začnou se na něj lepit mláďata, co ho bezmezně obdivují, a když on si to srovná s tím, co má doma - jeho odkvétající žena (35) mu dělá z domova sabat, řekne si jednoho dne dost. Žena vydírá tím jediným, co jí zbylo (půvab už nemá a sexem už ho taky nepřitáhne) - dětmi. Jestli odejdeš, už je v životě neuvidíš! Takhle se za ně schovává, přičemž myslí jen na sebe, aby jí dál někdo dělal vola. Ale ve 13 a 15 jsou dítka už trochu větší, začínají mít svůj rozum na události doma - její jediné vysvětlení je, že je fotr navedl... Myslím, že Marcelce není pomoci, ještě chvilku, než děti půjdou někam na školu nebo do učňáku, budou doma minimálně, pak se odstěhují (fotřík rád pomůže) a rozmazlená princeznička zůstane sama. Kde se to jen v takovýchhle lidech bere to přesvědčení, že já mám právo jen brát, ale nemusím za to nic dávat? Typický syndrom hezkých holek, co to v životě díky své kráse měly vždycky o moc jednodušší. Jenže co člověk odpustí roztomilému dvacetiletému diblíkovi, zvláš? když ho chce dostat do postele, to už neprojde 35leté ženské - krása, o kterou do té doby výhradně opírala svůj společenský úspěch, je pryč a když v ruce už nic jiného nemá... Jo jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...