Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

CO NAVIGACE 406


BIBOP

Recommended Posts

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Dragon

tak foto néjni nic moc:(

No tebe bych nechtěl potkat jako chodec na přechodu, proč si tu navigaci která ti zaplácne čtvrtinu vyhledu nedáš alespoň na sklo doleva a co nejníž, vždyt přes to nemůžeš vidět

Neboj já do Náchoda nejezdim:D:D Oni ty fotky trochu skreslujou,protože jsem to fotil pod jiným ůhlem než mám výhled.Ve skutečnosti mam tu navigaci v pohledu proti palubce. Na levo je to pro mě nepraktický z mnoha důvodů a navíc si myslim ,že je lepší uprostřed i kvůli perifernímu vidění ,dyki i některý auta maj přístrojovku uprostřed...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest kadaver69

To teraz patrilo mne? :)

Ja som myslel na tu prvu fotku, kde ten britsky peugeot 406 s velkym fareb.disp. namiesto klimatizacie...to som sa pytal ci je original, lebo som sa team este nestretol...:papa

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: kadaver69

tak, ale toto nie je original navigacie...nie?:myslim

Původně zaslal: komisar

dle mého je to moc nízko pokud budu koukat dolů tak nesleduješ silnici a je možno způsobit nehodu.

[upravil dne 18.2.2007 komisar]

nevím co máš na mysli,ale takové chytrolíny nesnesu,jest-li jezdíš ty s pytlem na hlavě tak dotoho:D.Navigace tě naviguje ale ty sleduješ provoz před autem a ne čučet dolu:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

krásný ale holt moc dole:myslim

Že je to dole je blbý, ale ono je spíš zajímavý že to není jen navigace ale celej počítač s monitorem, kterej se dá využít k přehrávání mp3, videí, je k tomu připojená couvací videokamerka a plno dalších v podstatě nepotřebných věcí:D I když něco je asi dobrý, třeba ta kamera;)

[upravil dne 21/2/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...