Sign in to follow this  
Followers 0
Radek Hurvajz

Kód immobilizéru u 406

4 posts in this topic

Pre upresnenie : Kód imobilizéra je v riadiacej jednotke motoru a v klávesnici, to vtedy, ak je to benzínový motor. Ak je to diesel, tak je druhá časť v čerpadle, pod zatrhávacími skrutkami. Dá sa to u diesla vyradiť odsekaním krytu z čerpadla, a napojením plus po kľúči(15) priamo na stop ventil pod krytom. Ale pravda je, že sa lámu káble v ohybe pri klávesnici.

S Pozdravom igor

Toto mi přišlo dnes mailem, asi reakce na

Příspěvky člena Yeti. Mohl by prosím někdo znalý mě i ostatním vysvětlit jak to je. Děkuji

[upravil dne 18/2/07 Radek Hurvajz]

no u dieslu je skutecne cast imo schovana na cerpadle a musi se pri deaktivaci jinak nez pres klavesnici odsekat ty zminene zalamovaci srouby

Původně zaslal: Ferry

no u dieslu je skutecne cast imo schovana na cerpadle a musi se pri deaktivaci jinak nez pres klavesnici odsekat ty zminene zalamovaci srouby

Tak díky, ono je to opravdu tak, skoro jsem tomu nechtěl věřit;)

U diesela to asi bude v čepradle, ale jen pokud se jedná o motor TD, protože ten nemá řídící jednotku, tudíž čerpadlo je jediná možnost, kde může být ten kód uložený, u benzína je to bez debat v ŘJ motoru :super

EDIT: Sakra, jsem se začetl do původního tématu a teď tu brzdim provoz :myslim:D

[upravil dne 18/2/2007 Dundee]