Sign in to follow this  
Followers 0
pavel626

a ještě jednou homokineťák

8 posts in this topic

jelikož jsem věci neznalý tak mějte strpení.

začíná mi asi podávat ruku homokineťák- poloosa na pravé straně, protože při průjezdu pravé zatáčkyi tam něco tluče a je to malinko znát i na volantu nebo spíše cítit. Dělá to ale tehdy když je motor v tahu když je ta zatáčka s kopce a já na plynu nestojím tak je tam ticho. JE MOJE DIAGNOZA SPRÁVNÁ??

a k tomu dotaz související- kdž tu poloosu budu dělat mám udělat i druhou neodejde mi za chvíli také a nebo může pochodovat ještě X tisíc kilometrů??:myslim

díky Všem za radu

Myslím, že tvoje diagnoza je správná. Druhou budeš měnit, až odejde, teď ne, to by bylo zbytečné.

Jak to vypadá, když dáš plný rejd a přidáš plyn na jedničku? Sypání kuliček? (Pozor na točení hlavy:D).

abych byl upřímný na jedničku jsem to nezkoušel ale třeba při trojce v ostřejší zatáčce to tam pravidelně mlátí tuc tuc tuc ale jak jsem již psal jedině když je motor vtahu

na tu jedničku to zkusím. muže se mi to porouchat až to bude nepojízdný??

To se nedá předpovědět. Vzhledem k tomu, že očekáváš odpověď, tak: do 1000 km to ujede, ale musíš to nějak řešit.

zdravim no asi to bude ten homokinetak ale kludne to moze byt spolu s loziskom na poloose...

Zatial by som riesil len tu stranu ktora skripe, ci bucha

Druhu az ked odode tiez....

Mal som niečo podobné a nakoniec sa ukázalo, že je to guľový čap. Ak je vadný homokineťák, potom by to malo robiť aj doľava.

Původně zaslal: P607Olda

Jak to vypadá, když dáš plný rejd a přidáš plyn na jedničku? Sypání kuliček? (Pozor na točení hlavy:D).

Vyzkoušej. Mohu se mýlit, ale pokud je slyšet sypání kuliček, tak je diagnoza jasná.

[upravil dne 19.2.2007 P607Olda]