Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nelze překódovat imobilizer !


Doyle

Recommended Posts

Před pár měsíci, jsem zakoupil 406. s imo ( tou klavesnici ). Po pátrání zde v diskuzích jsem našel návod na překódování, ale bohužel to jaksi nefunguje. Imo. funguje. Zkoušel jsem startovat bez kodu, ale nelze, takže zapojen je, ale nejde mi změnit kód podle návodu. poradí někdo? Už si fakt nevim rady. :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Doyle

Před pár měsíci, jsem zakoupil 406. s imo ( tou klavesnici ). Po pátrání zde v diskuzích jsem našel návod na překódování, ale bohužel to jaksi nefunguje. Imo. funguje. Zkoušel jsem startovat bez kodu, ale nelze, takže zapojen je, ale nejde mi změnit kód podle návodu. poradí někdo? Už si fakt nevim rady. :bojim

NO a puvodní kod máš??
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Doyle

Právě že původní kód mám a ten taky používám, ale chtěl jsem jej z pochopitelných důvodů změnit, ale podle návodu který jsem tady našel to jaksi nejde ...

Jasny manual je tady pro oba modely

Jinak zadaš kod, potom stiskneš C pak zadaš nový kod a znovu C

post-0-14109595282027_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vtip je v tom , že právě podle tohoto návodu mi to nejde. Zadam kod ( puvodni ) naskoci zelena kontrolka. Tisknu C neudela to nic. namacma novy kod 4x to pipne jinak nic. tisknu znovu C bez reakce. Pri naslednem zadavani kodu ( treeba 2. den) mi to ten novy nebere .. Asi nefunguje to tlacitko C nebo je pes zakopan nekde jinde, ale tendle navod sem cetl dokola snad uz 100x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Doyle

Vtip je v tom , že právě podle tohoto návodu mi to nejde. Zadam kod ( puvodni ) naskoci zelena kontrolka. Tisknu C neudela to nic. namacma novy kod 4x to pipne jinak nic. tisknu znovu C bez reakce. Pri naslednem zadavani kodu ( treeba 2. den) mi to ten novy nebere .. Asi nefunguje to tlacitko C nebo je pes zakopan nekde jinde, ale tendle navod sem cetl dokola snad uz 100x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Yeti

Možeš to kludne odpojiť. Na klávesnici je konektor s káblami. Kably sa občas prelomia pri konektore. zkontroluj to. Klávesnicu mozeš aj vymeniť. Kód je v čerpadle.

Jen pro upřesnění kód je v ŘÍDÍCÍ JEDNOTCE. Jinak pokud zadáš kód, nastartuješ a potom odpojíš klávesnici tak mužeš jezdit bez ní, třeba do ty doby než seženaš jinou, jen nezapoměň ten kod, pokud by jsi ji potom dal zpátky tak ho to bude vyžadovat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Yeti

Kod je vo vnutri čerpadla. Menil som čerpadlo a musel som zadať kod noveho čerpadla. Riadiacu jednotku vymeníš a kod ostava. Maturoval som nad tym dva tyždne. Nemal som kod od noveho.

No to jsou věci, tak všichni ho mají v ŘJ a on je v čerpadle, no hádat se nebudu, ale jsi první od koho se dozvídám tuto novinku. Jinak si pročti toto

Hlavně příspěvek Ferryho, ale pokud zadáš do hledání \"eeprom\" tak se dozvíš i od ostatních povolanějších kde je ten kód zapsanej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...