Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna Spínače na světla -


Punta

Recommended Posts

Poradí mi tu někdo jak vyměnit volantový spínač na světla ten kulatý na PEUGEOT 205 GTI , r.v. 89 , 88kw / 120 , benzín , katal. , stačí mi zhruba popis práce , něco zvládnu sám ale když něco dělám poprvé tak se radši zeptám někoho kdo už to dělal . Všem dík za radu a ochotu .

Moc dík ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak ja to teda zkusim :)

1. odsroubujes spodni kryt pod volantem (ten s tim kastlikem kde jsou pojistky)

2. pro lepsi pristup je pohodlnejsi si odmontovat i volant :)

3. na tom krytu, kudy vede packa, jsou 2 srouby ktere jsou zasroubovany do te budky kolem budiku.... domoji oblibene odkladaci plochy, hnedle pod budikama... :) Potebujes na to normalni krizak, ne megnet a bity, protze ta dira je dost hluboka a megnet se tam nevejde :(

4. pokud to nepujde odloupnout samo, zkus s tim trochu zakvedlat, snad se to pusti...

5. no a kdyz ten kryt co je zespodu podvolantem budes mit venku, tak na tebe vykoukne odhalena packa :) ta drzi asi na 2 sroubech, mozna na 3 nejsem si jisty..

Odpoj stekry a packu vytahni a vymen.... a jestli chces popsat montaz z5, tak toto cti odspodu :D:cool:

Mozna si budes muset sundat i tu budku kolem budiku....kdybys prisel na to ze jo, tak brnkni - se to lip popisuje primo u auta nez takhle bez obrazku...

Podle meho nazoru uz mas ten novejsi model?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Voštík: stačí oddělat jen ten kryt.Taky mi zdechla a měnil jsem ji.Dokonce jsem měnil kulatou za takovou tu trošku hranatou a divil se,že to nemá jiné zapojení,zacvaknul jsem konektory a hned to chodilo.Ta hranatější byla nová za cca 800.- kdežto ta kulatá asi za 1300.-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...