Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zámek dveří


Devastátor

Recommended Posts

Dobrý den, mám dotaz na ostřílené peugeoťáky, včera se mi stalo to, že když jsem se pokoušel zamykat svého bělouška tak zámky zamkly a hned zase odemkly, když to udělalo několikrát obešel jsem auto a zamkl ho zámkem u spolujezdce, toto proběhlo normálně, po příchodu jsem se ho pokusil odemknout a ono to samé, odemkl a hned zamkl, dnes jsem rozebral dveře a po rozebrání všeho je situace taková, že mechanicky při odpojené elektrice vše funguje a když zapnu elektriku do zámku, tak se situace opakuje, ale od spolujezdcových dveří to zase funguje elektricky, otázka zní kde je problém, zámek nebo ŘJ centrálu, jo a ten centrál je klíčkový DO nemám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A u řidiče ti jdou taky dobře zamknout jako u spolujezdce?. U mě to dělali zadní pravé dveře, že se nezamykaly ale když se prudce zavřeli (bouchlo), ta se se zamkly. Tak jsem na vrakovišti koupil jiní zámek (800,-) vyměnil a je klid a pohoda a hlavně bezpečí, že jsou dveře zavřené. Ale chce to trpělivost při demontáži a montáži táhel. Je tam špatný přístup ale jde to udělat. :super:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spatne koncove spinace v zamku, popr. nalomeny dratek od techto spinacu v miste mezi dverma a sloupkem dveri, kdyz se dratek dostane do dobre polohy a ty prelomene konce se spoji, bude to fungovat, kdyz ale otevres dvere, u kterych je to zlomene, dojde k malemu pohybu dratku, kontakt se prerusi, nebo je nedokonaly a pak to blbne, tak bych to videl ja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...