Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Věk osoby zvané \"citron1\"


King_Of_The_Cheese

Věk osoby zvané "citron1"  

  1. 1. Věk osoby zvané "citron1"


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: jozefsv

:xvulMari: ale on měl v podstatě pravdu ... 405tky už jsou popelnice ... :( ...

svojim sposobom je to tak aj so 605 atd...ale pre niekoho je to auto jeho naj a na auta sa nesaha

Kdo to psal s tou 405? že je to pravda a pak to smazal? Když si za něčím stojím,tak to nemažu ne? S tou popelnicí nevím. 405 už je prostě starý auto,ale zase to nazývat popelnicí? Pokud je zachovala a dobře slouží,tak proč? Neřeknu,kdyby to byl vyběhanej vrak nebo totálně konstrukčne,designově nepovedený auto. A pokud se jako popelnice označujou všechny starý auta,tak nevím. Nedělám si iluze,že se vyrovná 406,407 a podobně,ale popelnice? :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

:xvulMari: ale on měl v podstatě pravdu ... 405tky už jsou popelnice ... :( ...

svojim sposobom je to tak aj so 605 atd...ale pre niekoho je to auto jeho naj a na auta sa nesaha

Tak pozor,dneska sem se svojí 405 táhnul přes 100 km nafrknutou škodovku z hor a mazlik táhnul jako o život.Náhodou 405 jsou ohromný auta a neuvěřítelní držáci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele kluci v pohodce. Já mám taky 405 a mám ji nadevše rád ... skoro víc, jak holky (a to je co říct), myslim, že ji mám taky v celkem dobrym stavu, ale prostě je to auto z roku 1987 a tam je to znát. Prostě držáci to jsou, na svojí dobu nadčasový auta (po designový i technický stránce), ale už máme rok 2007 --> 20 let starý auta (myslim vývojově) ... a lepší už to nebude. Mějte je rádi, já ho mám taky rád, ale proste je to stará ......... a ten smajlík, co jsem tam dal :( ... mělo znamenat bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hafity

A víte někdo jistě, že má opravdu 407ku? Třeba má, chudák, nějaký komplex!

No to že komplex má nás myslím naprosto všechny přesvědčil, ne?

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No asi takhle, trošku jsem včera hledal, měl dvě Xantie jedna byla červená, má asi 307, vim jak se jmenuje, vim odkud je a vim že mu je 33. Jo a mam na něj mail. A strašil taky na jinych forech a veřejných diskuzích. To asi tak co se dá najít

Teda ty máš takový infa? To zírám :o:o:o. Ale taky dobře a jsem i rád, že jsem ten věk trefil...... :aut:mrk:super

Původně zaslal: Hafity

Strašil i na jiných fórech? Takže ne komplex, ale úchylka? Nebo že by oboje?:myslim

Mám to !!!!!! Je to úchylný komplex zvaný \"CITRONÁDA\". :D :D :D

Původně zaslal: M.a.R.i

Taky mě naštval, řekl,že moje auto je popelnice :mad::bojim:nevim, sem z toho málem plakal:D

Závist. Nic víc. Máš ho hezký a dál si ho udržuj. Holt auta nejsou levná záležitost. Nový, starší, to je jedno. Buď koupíš levně a vrazíš do něj love, nebo koupíš novější draze a modlíš se, ať se na něm něco nerozbije.....:myslim

Komisar: Moc mě mrzí, že se tu někdo takovej objevil, kdo něco takovýho mohl způsobit. Chápu tebe a taky ale vím, že jsi mu udělal velkou radost. Holt psychopati jsou lidé, kteří mají v jistých situacích navrch. Jsem rád, že přesto, že jsi je smazal, tak jsi tady s náma zůstal a budeme se těšit, ža budeš stejně aktivní, jak do teď. :potlesk:potlesk:potlesk:potlesk :potlesk:potlesk:potlesk Měj se hezky. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No asi takhle, trošku jsem včera hledal, měl dvě Xantie jedna byla červená, má asi 307, vim jak se jmenuje, vim odkud je a vim že mu je 33. Jo a mam na něj mail. A strašil taky na jinych forech a veřejných diskuzích. To asi tak co se dá najít

Teda ty máš takový infa? To zírám :o:o:o. Ale taky dobře a jsem i rád, že jsem ten věk trefil...... :aut:mrk:super

No ani ne infa, stačilo zaguuglit , třeba tady http://www.autorecenze.cz/auto-recenze-citroen-xantia-4084.htm

A taky všude jinde:D

[upravil dne 17/2/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No asi takhle, trošku jsem včera hledal, měl dvě Xantie jedna byla červená, má asi 307, vim jak se jmenuje, vim odkud je a vim že mu je 33. Jo a mam na něj mail. A strašil taky na jinych forech a veřejných diskuzích. To asi tak co se dá najít

Teda ty máš takový infa? To zírám :o:o:o. Ale taky dobře a jsem i rád, že jsem ten věk trefil...... :aut:mrk:super

No ani ne infa, stačilo zaguuglit , třeba tady http://www.autorecenze.cz/auto-recenze-citroen-xantia-4084.htm

A taky všude jinde:D

[upravil dne 17/2/07 Radek Hurvajz]

:D mali by sme si vsetci vstupit do svedomia a nechat si radit.

ja by som ho aj volil do parlamentu.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Oliver Riedel

Původně zaslal: jozefsv

:xvulMari: ale on měl v podstatě pravdu ... 405tky už jsou popelnice ... :( ...

svojim sposobom je to tak aj so 605 atd...ale pre niekoho je to auto jeho naj a na auta sa nesaha

Tak pozor,dneska sem se svojí 405 táhnul přes 100 km nafrknutou škodovku z hor a mazlik táhnul jako o život.Náhodou 405 jsou ohromný auta a neuvěřítelní držáci.

Tak by mě zajímalo, jak by to bylo obráceně a to, kdyby Škodovka táhla tebe (405) těch 100 km.:myslim:myslim:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Oliver Riedel

Původně zaslal: jozefsv

:xvulMari: ale on měl v podstatě pravdu ... 405tky už jsou popelnice ... :( ...

svojim sposobom je to tak aj so 605 atd...ale pre niekoho je to auto jeho naj a na auta sa nesaha

Tak pozor,dneska sem se svojí 405 táhnul přes 100 km nafrknutou škodovku z hor a mazlik táhnul jako o život.Náhodou 405 jsou ohromný auta a neuvěřítelní držáci.

Tak by mě zajímalo, jak by to bylo obráceně a to, kdyby Škodovka táhla tebe (405) těch 100 km.:myslim:myslim:D:D:D:D:DNo co, normalně, já táhnul za 105tkou Mazdu 626 sport, sice jsem jel pořád tak za 2 a za 3 ale 20km v pohodě. Nevim jestli by zvládla i tech 100 ale pokud by se nechala občas vystydnout tak určitě:D

[upravil dne 17/2/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No asi takhle, trošku jsem včera hledal, měl dvě Xantie jedna byla červená, má asi 307, vim jak se jmenuje, vim odkud je a vim že mu je 33. Jo a mam na něj mail. A strašil taky na jinych forech a veřejných diskuzích. To asi tak co se dá najít

Teda ty máš takový infa? To zírám :o:o:o. Ale taky dobře a jsem i rád, že jsem ten věk trefil...... :aut:mrk:super

No ani ne infa, stačilo zaguuglit , třeba tady http://www.autorecenze.cz/auto-recenze-citroen-xantia-4084.htm

A taky všude jinde:D

[upravil dne 17/2/07 Radek Hurvajz]

:D mali by sme si vsetci vstupit do svedomia a nechat si radit.

ja by som ho aj volil do parlamentu.:D

mne sa zda ze my uz tam takych mame :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lamancha

Spíš byste mu měli poděkovat, že díky jemu vám přibylo několik příspěvků na účtu a posunuli jste se blíže k další metě;)

BTW. některé z odpovědí jsou v duchu \"a la Citron1\"

To ne,to se ti jen zdá:D

No nevim,nevim,táhnot 405 pomocí šáde 105:myslimTo by nedopadlo dobře.

[upravil dne 18/2/07 Oliver Riedel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lamancha

Spíš byste mu měli poděkovat, že díky jemu vám přibylo několik příspěvků na účtu a posunuli jste se blíže k další metě;)

BTW. některé z odpovědí jsou v duchu \"a la Citron1\"

nie si ty jeho bratranec?:bojim urcite nepisem prispevky aby mi nieco pribudlo.tento tvoj prispevok je presne v tomto duchu:aut

[upravil dne 18.2.07 jozefsv]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně nejsem \"honičem\" příspěvků, ale vím, že někteří takoví jsou. Radši bych se zřekl svých příspěvků, než si tady nechat nadávat do buzerantů od pana \"kyselého\". (Ten příspěvek nehledejte. Kurt ho smazal :papa:super.) Ale myslím si, že nejsem sám. Osobně o takový rozruchy tady moc nestojím.....:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Já osobně nejsem \"honičem\" příspěvků, ale vím, že někteří takoví jsou. Radši bych se zřekl svých příspěvků, než si tady nechat nadávat do buzerantů od pana \"kyselého\". (Ten příspěvek nehledejte. Kurt ho smazal :papa:super.) Ale myslím si, že nejsem sám. Osobně o takový rozruchy tady moc nestojím.....:roll

To ses ale fakt ani nepochlubil,to zašel až tak daleko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Já osobně nejsem \"honičem\" příspěvků, ale vím, že někteří takoví jsou. Radši bych se zřekl svých příspěvků, než si tady nechat nadávat do buzerantů od pana \"kyselého\". (Ten příspěvek nehledejte. Kurt ho smazal :papa:super.) Ale myslím si, že nejsem sám. Osobně o takový rozruchy tady moc nestojím.....:roll

Rozhodně jsem nechtěl tebe ani Jozefasv (ani nikoho jiného)označovat za \"honiče\" příspěvků, chtěl jsem celý problém jen odlehčit - jak vidím tak se mi to nepovedlo :mad: ale jak vidím tak by to k nějakému osočování zase mohlo sklouznout:roll

Pro Jozefasv - opravdu, ale opravdu jeho bratranec nejsem

[upravil dne 20/2/07 lamancha]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...