Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak vyndat zadní okno?


malyhonza

Recommended Posts

Myslíš to zadní vyhřívané?

Je v té gumě zvenku zaražen klín? Vyndat klín a pak opatrně tu gumu přehrnout zevnitř ven. Nejlépe nějakou špachtlí (nebo plochým šroubovákem, ale opatrně).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: malyhonza

já jsem to zapoměl napsat, myslím to ve dveřích. jak je to tam šroubené, co vyndat první, prostě nějakej postup, jestli už to někdo dělal. fakt moc dík

tak to uz nepamatam,ale zacni si to pomaly rozoberat a urcite na to prides.finta tam neni ako v celej 605

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Myslíš to zadní vyhřívané?

Je v té gumě zvenku zaražen klín? Vyndat klín a pak opatrně tu gumu přehrnout zevnitř ven. Nejlépe nějakou špachtlí (nebo plochým šroubovákem, ale opatrně).

Jsem si jistý že tak to u zadního okna u 605 není :mrk protože tam je zadní sklo lepené a je nutné ho vyřezat strunou na okna nebo jinak,rozhodně né jen sundáním bausetu.Jinak si taky myslím že 605 je na rozdělávání nejhorší ze všech peugeotů a je potřeba u toho použít mozek.Rozhodně na vyndání okna přijdeš,hodně štěstí při skládání :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...