Sign in to follow this  
Followers 0
malyhonza

jak vyndat zadní okno?

6 posts in this topic

já sem prostě nepřišel na rozumnej způsob jak vyndat zadní okno,:myslim máte na to někdo nějakej fígl? díkec

[upravil dne 16.2.07 malyhonza]

Původně zaslal: malyhonza

já sem prostě nepřišel na rozumnej způsob jak vyndat zadní okno,:myslim máte na to někdo nějakej fígl? díkec

[upravil dne 16.2.07 malyhonza]

ktore zadne okno.na dverach?

Myslíš to zadní vyhřívané?

Je v té gumě zvenku zaražen klín? Vyndat klín a pak opatrně tu gumu přehrnout zevnitř ven. Nejlépe nějakou špachtlí (nebo plochým šroubovákem, ale opatrně).

já jsem to zapoměl napsat, myslím to ve dveřích. jak je to tam šroubené, co vyndat první, prostě nějakej postup, jestli už to někdo dělal. fakt moc dík

Původně zaslal: malyhonza

já jsem to zapoměl napsat, myslím to ve dveřích. jak je to tam šroubené, co vyndat první, prostě nějakej postup, jestli už to někdo dělal. fakt moc dík

tak to uz nepamatam,ale zacni si to pomaly rozoberat a urcite na to prides.finta tam neni ako v celej 605

Původně zaslal: Marcel505

Myslíš to zadní vyhřívané?

Je v té gumě zvenku zaražen klín? Vyndat klín a pak opatrně tu gumu přehrnout zevnitř ven. Nejlépe nějakou špachtlí (nebo plochým šroubovákem, ale opatrně).

Jsem si jistý že tak to u zadního okna u 605 není :mrk protože tam je zadní sklo lepené a je nutné ho vyřezat strunou na okna nebo jinak,rozhodně né jen sundáním bausetu.Jinak si taky myslím že 605 je na rozdělávání nejhorší ze všech peugeotů a je potřeba u toho použít mozek.Rozhodně na vyndání okna přijdeš,hodně štěstí při skládání :cool: