Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

CASTROL TDA aditiv nafta


marshall

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: Ferin007

Když uvádíte, že se vám po přilití aditiva snížila spotřeba, není to tím, že ste jen zapomněli k načerpané naftě přičíst i dolitý aditivum?? :D

Aditiva do nafty se dává tak málo, že k načerpané naftě není zapotřebí nic přičítat (aditivum co dávám já se ředí k poměru 1:500 až 1:1000, zo znamená 0,05 - 0,1 l na nádrž.....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: Velickin

Zkusil jsem používat Castrol TDA a přiznám se, že jsem zatím nic pocitově ani na spotřebě nepoznal:myslim. Jak vy? Cítil jste někdo prokazatelné změny? Dáváte to při každém tankování, nebo střídavě?

2velickin,

aditivum dávám občas, ale nejlepší aditivum je po krátkých popojížďkách vyrazit na dálkovku.Motor se krásně provětrá a potom mám pocit, že se výkon zvýšil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: doktor

Původně zaslal: mares

VIF 650ml jsem pořídil v Týně nad Vltavou za 176,00 Kč.:potlesk

V Jihlavě ho taky kupuji za stejnou cenu.

Koupil jsem to samé množství v Teplicích za 166 Kč,pravda měli jen zimní,ale ujistili mě,že oproti letní tam je navíc jen ta složka proti zmrznutí a prodávající ho prý sám používá celoročně.Zatím je v autě pouze 20ml,takže na hodnocení je brzo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: doktor

Původně zaslal: marshall

opravdu tam leješ Castrol aditiv, někdo říká, že musí být určené pro HDI.

Já jsem už asi 10 let používal do bývalého auta VW Vento 1.9D Castrol TDA to jsem ho ještě kupoval v Metru v Rakousku a byl jsem naprosto spokojen ale s nákupem svého nynějšího auta mi bylo známým v servisu doporučeno změnit na něco jiného z důvodu modernější konstrukce motoru že v době vzniku Castrol TDA nebyli žadné motory s vysokotlakým vstřikováním a proto mi doporučil ať si někde koupím tohle:SUPER DIESEL ADITIV ten je právě určen pro motory s vysokotlakým vstřikováním COMMON RAIL,HDi,PD je to výrobek který se dodává také přímo do rafinerií.viz www.vif.cz

Cena je stejná jaku u Castrolu asi 175Kč ale je toho 650ml

[upravil dne 23/2/07 doktor]

Vyzkoušel jsem ten SUPER DIESEL ADITIV od VIFu a musím říci že jsem byl mile překvapen! Motor se ztišil a pocitově jede jako po másle, mírně mi klesla spotřeba a zdá se mi živější.:super

[upravil dne 28.6.2007 Leos]

[upravil dne 28.6.2007 Leos]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...