Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autolednička


Ferin007

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: Ferin007

Pokud zmizíš z auta, zásuvka nejede, tudíž to žádnej ochrannej obvod mít nemusí. Spíš bych chtěl nějak \"zašmodrchat\", aby zásavka naopak jela stále. De to nějak?

já mím dojem že zásuvka v kufru mi jede stále:myslim, zásuvka vpředu jen po odemčení (popř. klíčku v zapal.):myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj!

V létě na delší cesty ledničku normálně používám. Je to skvělý. Ta zadní zásuvka ( v kufru )je pod proudem pořád, jen si nevzpomínám, jak to je, když se aktivuje ten Economy mode.

Při kratších zastávkách jsem to neřešil, když jsem věděl, že budu déle pryč tak jsem to radši vypnul. Startovací kabely vozím v autě pořád ( osobně jsem je nikdy nepotřeboval ), ale mám jistotu : )

Ledničku doporučuji, vyplatí se ze silnější izolací!:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: Drtikoll

Ahoj!

V létě na delší cesty ledničku normálně používám. Je to skvělý. Ta zadní zásuvka ( v kufru )je pod proudem pořád, jen si nevzpomínám, jak to je, když se aktivuje ten Economy mode.

Při kratších zastávkách jsem to neřešil, když jsem věděl, že budu déle pryč tak jsem to radši vypnul. Startovací kabely vozím v autě pořád ( osobně jsem je nikdy nepotřeboval ), ale mám jistotu : )

Ledničku doporučuji, vyplatí se ze silnější izolací!:papa

Tak prej zásuvka v kufru byla neustále pod proudem jen před faceliftem. Po faceliftu jen za jízdy a 30 min po zastavení (tzn. dokud nedonde k aktivaci ekorežimu). :nevim

Jinak sem si objednal ledničku Campingaz (vypadá velice podobně, jak originál Peugeot), měli ju ve velice slušné akci. Máte někdo s ledničkama Compingaz zkušenosti? Tahle má i pojistku proti vybití baterie, ale jak se zdá, asi ji nebudu potřebovat. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Původně zaslal: Ferin007

Uvažuju, že si pořídím do SW elektrickou autoledničku (v kufru je zásuvka). Máte s nima někdo nějaký zkušenosti? Poradíte? V jakých je to tak cenových relacích?

Také jsem zvažoval koupi, ale náhodou jsem narazil na možnost zapůjčení a Autodružstvu ve Frýdku-Místku.

Cena 40 Kč/den

Při praktické využitelnosti autoledničky se mi to zdá lepší než za 3000,-Kč a více kupovat vlastní.

Autoledničku lze připojit jak do autozapalovače tak na 220V.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pazout

Původně zaslal: Ferin007

Uvažuju, že si pořídím do SW elektrickou autoledničku (v kufru je zásuvka). Máte s nima někdo nějaký zkušenosti? Poradíte? V jakých je to tak cenových relacích?

Také jsem zvažoval koupi, ale náhodou jsem narazil na možnost zapůjčení a Autodružstvu ve Frýdku-Místku.

Cena 40 Kč/den

Při praktické využitelnosti autoledničky se mi to zdá lepší než za 3000,-Kč a více kupovat vlastní.

Autoledničku lze připojit jak do autozapalovače tak na 220V.

Byla v akci, slevněná na 50 % (!!), stála +/- 1000,- kč a su spokojenej. Navíc vypadá jak originál Peugeot, má velice povedenej dysajn, na rozdíl od ostatních nevzhledných krabic.

Jinak zapalovač cigaret a zásuvka je to samý. Lépeřečeno tam, kde jiný auta mají na zásuvce nasazenej zapalovač, má Peugeot, jako propagátor zdravýho životního stylu, zásuvku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...