Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kklinovy remen


gekon

Recommended Posts

Zdravim,

potrebuju poradit nejaky tipy ohledne nasazeni klinaku.Koupil jsem na 306 ,1.9d bez klima se servem podle katalogu remen 1130mm kterej tam ma bejt ale i pri nejvic povolenim napinaku ho tam nemuzu narvat.Zkousel jsem i vymenit za neblizsi delsi variantu ale to uz zase je moc dlouhej a kvici jak svin..Kolega radi nakopat ho tam pootocenim motoru coz se mi moc nezda a nasilim ho tam rvat nechci.Diik za info..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Divej budes se divit ale na dva stejny motory nenasadis stejnej klinak......:cool:ja na svou 306 1.9 STDT koupil jeden ze tri rozmeru ktery udajne mel byt na muj motor....a???Byl moc volne aji kdyz jsem ho napnul takze pistel jak svina....takze zajed do Peugeotu a chtej ten nejmensi remen na 306 1.9D......ale uvidis.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro gekona: na stejný motor se stejným počtem agregátů (altík, klima, servo - podle toho, co tam máš), je vždy (pro TumexTuner ještě jednou: VŽDY) jen jeden typ řemenu. Stejná délka. Pokud Ti prodali nějaký typ řemenu, který tam nepasuje, není určen pro tvůj počet jím poháněných agregátů.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ,tak nakonec jsem 1130mm vymenil (na potreti za vstricne podpory autobenexu) za 1148mm kterej padne v klidu a po utahnuti napinaci kladky ma jeste rezervu v utahnuti cc1cm.Jeste mi nabizeli 1138coz by asi byl ideal ale s1148neni problem a je pekne utahlej s rezervou.Jenom dodavam ze mam typ motoru xud9a s posilovacem bez klimy rv.97 a uz si zase potichu ropak prede:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pavel.happy

Pro gekona: na stejný motor se stejným počtem agregátů (altík, klima, servo - podle toho, co tam máš), je vždy (pro TumexTuner ještě jednou: VŽDY) jen jeden typ řemenu. Stejná délka. Pokud Ti prodali nějaký typ řemenu, který tam nepasuje, není určen pro tvůj počet jím poháněných agregátů.:D

ja jsem mu to chtel vysvetlit takhle.....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...