Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poruchá pátých dveří


123ps

Recommended Posts

Včera mě poprvé zradil můj milovaný 307SW Když jsem přijel domů, bylo vše ok. Asi za hodinu jsem chtěl otevřít v garáži kufr a nešlo to. Na displeji hlásí, boot open, přestože je kufr zavřený. A protože si systém myslí, že kufr je otevřen, nejde auto zamknout DO ani klíčem. Vždy po zamknutí se okamžitě odemkne. A naneštěstí je tam automatika na zamčení auta při dosažení rychlosti 10km/h, takže při každém rozjezdu na křižovatce lup, lup. Auto je naštěstí ještě rok v záruce. Pokud jste někdo měli podobný problém, prosím poraďte ať můžeme se servisem dát dohromady komponenty na výměnu. Oni zjevně moc netuší VO CO GO !!!

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl ten samej problém u Rovera 416Si, šlo o to, že bylo ulomený čidlo zavřených dveří, tudíš si počítač myslel, že jsou otevřené a nezamkl to, tedy zamkl a hned odemkl. Vyřešil jsem to tam tak, že jsem to čidlo odpojil a obelstil tak počítač, auto pak šlo zamknout i z otevřenýma dveřma, což nebylo nejlepší, ale v tý době se toho na Rovera nedalo moc sehnat za lidský prachy:super

Dočasně to šlo obelstít odpojenim baterie. Tedy odpojenim a po zpětnym připojení se počítač zblbnul a fungovalo to.

Myslím, že by něco podobnýho mohl být i tvůj problém. Jak se ti otvírá kufr?? Lankem, nebo elektricky? (pokud nejde otevřít, tak asi el. že:myslim). Čistě teoreticky by si moh počítač myslet, že je otevřenej a proto vyřadí z chodu magnet/motorek, kterej ho otvírá.

[upravil dne 16/2/07 Dakaros]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenže 307 má kuličkovej vypínač a né čidlo. Skus se podívat do gumový pruchodky,jestli není spatnej drát. Neco podobnýho mi to dělalo u dveří spolujezdce. Zamknul sem a hned se odemklo. Musel sem zamknout ručne spolujezdce a pak to zamknout cely klíčem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...