Sign in to follow this  
Followers 0
123ps

Porucha pátých dveří

12 posts in this topic

Včera mě poprvé zradil můj milovaný 307SW:( Když jsem přijel domů, bylo vše ok. Asi za hodinu jsem chtěl otevřít v garáži kufr a nešlo to. Na displeji hlásí, boot open, přestože je kufr zavřený. A protože si systém myslí, že kufr je otevřen, nejde auto zamknout DO ani klíčem. Vždy po zamknutí se okamžitě odemkne. A naneštěstí je tam automatika na zamčení auta při dosažení rychlosti 10km/h, takže při každém rozjezdu na křižovatce lup, lup. Auto je naštěstí ještě rok v záruce. Pokud jste někdo měli podobný problém, prosím poraďte ať můžeme se servisem dát dohromady komponenty na výměnu. Oni zjevně moc netuší VO CO GO !!!

Děkuji.

Já jsem forum prohledával, ale nic jsem nenašel. Dá se ten mikrospínač nějak dál přiblížit ? ?

Děkuji.

Díky moc. V servise říkali, že to vypadá spíše na zámek pátých dveří, nicméně mají nachystaný i ten mikrospínač.

Hezký den a mnoho km bez poruch:super

Jak naschvál jsem v pondělí auto normálně zamknul, otevřel kufr . . . vše v pořádku. Nicméně v servisu mi raději bezplatně v rámci záruky vyměnili nějaké čidlo. Takže to dobře dopadlo:super

mel nekdo stejny problem na hatchbaku,jak ho resil a za kolik??ptz zrovna dnes jsem se nedostal do kufru a musel prijit na radu ten otvor na nouzove otevreni!!dikecc

tak vcera to neslo a ted rano uz v pohode!ale stejne mikrospinac odchazi,ze???

Původně zaslal: hudy

tak vcera to neslo a ted rano uz v pohode!ale stejne mikrospinac odchazi,ze???

jj, takhle mi to dělalo, dojel jsem do servsu a byl za vola , protože kufr šel krásně otevřít a pak zase nic :grr a dokola

no ocekavam,ze se to bude opakovat,ale od te doby uplne v pohode!jeste nezlobil,tak mu dam jeste jednu sanci a pak pujde:cool:

no dnes uz opet nesly otevrit:grr tak servis zrejme probehne