Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Křídlo na 405


oddie

Recommended Posts

Mám tu jedno křídlo na kufr na 405-ku, s brzdovým světlem. Barva šedá metal, ale má puchýřky - je nutno přebrousit a přelakovat... Cena by byla 1.500,- Kč.

Foto můžu poslat mailem, sem mi nějak nejde nahrát (asi problém mezi židlí a klávesnicí :) ) Možno dodat i s víkem kufru, pokud do toho svého nechcete vrtat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.Měl bych o to křídlo zájem teda jestli ještě je na prodej.

Musím ale sehnat peníze .Teďka jsem měl mimořádný výdaj.Rozsypala se mi převodovka tak jsem dával jinou.Znad to nebude trvat dlouho.no uvidíme.Jsem z Prahy Modřan.Tak zatím a dík.

[Editován dne 2/8/03 petrmarky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

To byla jen nálepka, to GRX, takhle jsem to koupil. Jak říká Hics, byl to 1,9D. Ve výbavě měl: potlučený levý předek, prasklé čelní sklo, vymlácené okno v zadních dveřích, kleklou zadní nápravu a nefunkční centrál. A tohle křídlo... (jinak, už je prodané)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Měl bych zase na prodej křídlo na 405-ku, tentokrát bez brzdového světla. Je to to klasické křídlo, co dával Peugeot na modely s \"lepší\" výbavou (obj. č. 866411, cena v Peugeotu cca 10tis :) ). Barva tmavá šedomodrá metal. Prodám za 1.500,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Napsán autorem oddie

Měl bych zase na prodej křídlo na 405-ku, tentokrát bez brzdového světla. Je to to klasické křídlo, co dával Peugeot na modely s \"lepší\" výbavou (obj. č. 866411, cena v Peugeotu cca 10tis :) ). Barva tmavá šedomodrá metal. Prodám za 1.500,-

Takhle kdybys mel na 406, to by byla jina :D a mohlo by byt rovnou v barve Rouge Volcane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak mám zase na prodej jedno křídlo, na 405-ku. Je to zase to klasické křídlo, co dával Peugeot na modely s \"lepší\" výbavou. Barva černá. Cena 1.500,-

Možno dodat i s celým víkem kufru (starý model do r.92, pochopitelně taky černé).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...