Sign in to follow this  
Followers 0
oddie

Křídlo na 405

26 posts in this topic

Mám tu jedno křídlo na kufr na 405-ku, s brzdovým světlem. Barva šedá metal, ale má puchýřky - je nutno přebrousit a přelakovat... Cena by byla 1.500,- Kč.

Foto můžu poslat mailem, sem mi nějak nejde nahrát (asi problém mezi židlí a klávesnicí :) ) Možno dodat i s víkem kufru, pokud do toho svého nechcete vrtat...

tak konečně to přišlo... ale kupovat ho nebudu

aspoň ti sem hodim ty fotky, a? ho všichni vidí, kdyby měl někdo zájem...

-fotky odebrány-

-křídlo už není... a nebude.... :D -

[Editován dne 17/2/04 impact]

To Oddie: Já bych měl zájem o to pohozený čelní sklo....:D:D:D

Hics: jo to už je v kontejneru... Hádej, který to je, už jsi ho viděl. To z Marounka, jak jsme vyřezávali spolu, a jak pak prasklo při převozu :(

Zdravím.Měl bych o to křídlo zájem teda jestli ještě je na prodej.

Musím ale sehnat peníze .Teďka jsem měl mimořádný výdaj.Rozsypala se mi převodovka tak jsem dával jinou.Znad to nebude trvat dlouho.no uvidíme.Jsem z Prahy Modřan.Tak zatím a dík.

[Editován dne 2/8/03 petrmarky]

Jen tak mimo téma co to máš za model 405. GRX? Z benzínů znám GRI, SRI, Mi. Jakou má tento model chrakteristiku? Je to jen ve výbavě?

Páč sem to auto viděl, tak můžu dělat chytrýho :D Je to atm. disel s výbavou nic moc. Central a to křídlo. Mám pocit, že tam to GRX snad ani nepatří, ale u frantíků čék nikdá neví....

To byla jen nálepka, to GRX, takhle jsem to koupil. Jak říká Hics, byl to 1,9D. Ve výbavě měl: potlučený levý předek, prasklé čelní sklo, vymlácené okno v zadních dveřích, kleklou zadní nápravu a nefunkční centrál. A tohle křídlo... (jinak, už je prodané)

Jen k tomu oznaceni GRX. Toto oznaceni se davalo na modelovou radu 92.;)

A co znamena oznaceni TOP LINE ??? Podle papiru mam mit GLXi, ale na kufru mam pouze tohle....:P

TOP LINE bych rekl, ze je oznaceni akcni rady, jako je ted napriklad HUSKY, GREEN LINE aj.

[Editován dne 8/28/03 Radek V.]

[Editován dne 8/29/03 Radek V.]

Viděl jsem označení STI. Nevíte někdo co to má za motor a výbavu?? Pochybuju že je to s turbem.

Netušíte někdo kde by se dalo zjistit čím se jednotlivé oznčení liší(výbava apod.) Existuje někde nějaký přehled???

Napsán autorem Jindra

Viděl jsem označení STI. Nevíte někdo co to má za motor a výbavu?? Pochybuju že je to s turbem.

bylo to s turbem, nez to ten clovek odloup a dal na svyho puga... :D

Měl bych zase na prodej křídlo na 405-ku, tentokrát bez brzdového světla. Je to to klasické křídlo, co dával Peugeot na modely s \"lepší\" výbavou (obj. č. 866411, cena v Peugeotu cca 10tis :) ). Barva tmavá šedomodrá metal. Prodám za 1.500,-

Napsán autorem oddie

Měl bych zase na prodej křídlo na 405-ku, tentokrát bez brzdového světla. Je to to klasické křídlo, co dával Peugeot na modely s \"lepší\" výbavou (obj. č. 866411, cena v Peugeotu cca 10tis :) ). Barva tmavá šedomodrá metal. Prodám za 1.500,-

Takhle kdybys mel na 406, to by byla jina :D a mohlo by byt rovnou v barve Rouge Volcane

Tak mám zase na prodej jedno křídlo, na 405-ku. Je to zase to klasické křídlo, co dával Peugeot na modely s \"lepší\" výbavou. Barva černá. Cena 1.500,-

Možno dodat i s celým víkem kufru (starý model do r.92, pochopitelně taky černé).

Tys viděl STičko? Kde? Koupim! Za kolik?...jestli ma turbo, to nevim, ale je to fakt luxusni druh 405ek... Kůže, dřevo, hodiny... ;-D