Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Moje nove kolecka


f3Rd@

Moje nove kolecka  

  1. 1. Moje nove kolecka


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: bubakkaja

o.z. superturismo taky bych do nich sel kdybych na ne mel

Na te modre vypadaji skvele! Navic dnes davali na CT2 TAXI a i na bile to vypada dobre. Sice jsem byl docela dost rozhodnuty pro Alessia, ale ted zase vaham... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

paneboze vubec neuvazuj nad znackou Allesio, dyt jsou papirove a nic nevydrzi, meli jsme je v 17\" a po roce byly vsechny 4 sisaty. Jezdil jsem pak rok na 16\" team dynamics a o dost lepsi, taky exklusivnejsi navic kdyz si pockas tak dovozce (http://www.prospeed.cz/) myva na jare akce 3+1 zadarmo na Team Dynamics. Co se tyce OZ tak to je jasne, to je jistota a super kvalita ted uz i za super cenu! Ja bych sel do OZ bez ohledu na to jak VT vypada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta_V

paneboze vubec neuvazuj nad znackou Allesio, dyt jsou papirove a nic nevydrzi, meli jsme je v 17\" a po roce byly vsechny 4 sisaty. Jezdil jsem pak rok na 16\" team dynamics a o dost lepsi, taky exklusivnejsi navic kdyz si pockas tak dovozce (http://www.prospeed.cz/) myva na jare akce 3+1 zadarmo na Team Dynamics. Co se tyce OZ tak to je jasne, to je jistota a super kvalita ted uz i za super cenu! Ja bych sel do OZ bez ohledu na to jak VT vypada.

A o kolik jsou ty OZ lepsi nez temdynamics?? ty jet od teamdynamics jsou designove zajimavejsi nez superturisma, ale zas za cenu straty kvality bych ten design neresil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

paul jane - dovozce je tusim www.speedpro.cz ale maji je skoro vsude, myslim ze na www.autodoplnky. www.MZB.cz atd

f3Rd@ - OZ vs Team Dynamics - myslim ze neslapnes vedel ani s jednema. Sam jsem TD mel a jednou jsem jedno nechaval trosicku rovnat protoze jsem asi v 60-ti vletel do 10-ti cm diry ve jedne vesnici tak tam byla takova prohluben trosicku,ale zadna tragedie, to by asi neprezilo zadny kolo bez ujmy. Ty OZ jsou proste osvedceny,je to kvalita, vzdyt delaji kola pro Rally tak i pro F1, vic uz snad ani udelat nemuzou. Musis se rozhodnout sam, JET maji mensi limec a kola s limcem jsou na poskozeni trosku nachylnejsi pokud limec neni tvarovany (BBS treba).

Kola bych delil do kategroii: Levny hlinik (allesio,atd), dobry hlinik (OZ,Kosei,AEZ, atd) pak jsou Magnesiova (Tecnomagnesio,Evo Corse,OZ,atd) a pak uz jen super kvalitka jako treba Schmidt, PLS, BBS, Tramont, HTN, WRD kterou malokdo zaplati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kenduch

Nechci dělat nikomu reklamu, ale kdybych kupoval nová kola tak je beru z www.e-pneumatiky.cz , protože už jen kvůli legalizaci a zápisu do TP to sojí za to....

No tak tohle ti zaridi vsude kde prodavaji kola znacek ktery jsou tam uvedeny (AEZ,Dotz,BBS, ...)to dela Alcar. Ale je to na kola pouze techto znacek. Muzes si treba koupit kola jiny a zajit do peugeotu a pozadat o vyjimku a zapsani do TP, ale to neni tak jednoduchy a trva to dlouho. Pokud ti kola ale nepolezou moc z blatniku a nebudou na prvni pohled extremni tak ti policajt nic nerekne, on vi prd jaky kola tam maji byt, nemuze to vedet. A pokud jde o technickou tak si jednoduse nasadis zimni a je to. Tohle proste neresit. Jediny problem muze byt kdyz budes bourat a ten koho si naboural pozna ze kola nejsou to prave a vyfoti si to treba, pak muzes mit problem s pojistovnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...