Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výdrž spojky 406 2,0hdi


ajven

Recommended Posts

ahojte dríči,

viete mi povedať koľko asi vydrží, vydržala Vám spojka na Pažoutovi?

Zatiaľ mám najazdených 178 000 a vyzerá je už dosť biedne s ňou. Na jeseň mi už u pri zašliapnutí pedálu škrípalo v ňom. No a teraz sa mi už zdá, že sa auto tažšie rozbieha.

Privítal by som nejakú odpoveď niekoho kto už to menil.

Ozaj, druhá vec je koľko ste dali za výmenu spojky peňazí?

čafte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj! Neni to ani týden, co jsem ji měnil na 309 1.4i r.v. 1991, měl jsem najeto 165 000 km! Záleží hlavně, jak je auto používaný, jestli se s ním jezdilo víc po dálnici, nebo ve městě a taky kdo a jakým stylem s autem jezdil! S mojim fárem cca od roku 2002 jezdily samý mladý lidi a většinou městský, nebo vesnický provoz!

Přítlačák byl celkem v zachovalym stavu, nebyl popraskanej, jen lehce místama spálenej, setrvák taky v poho, ale spojkový ložisko mělo vůli jako prase a lamela byla v katastrofálnim stavu, byli popraskaný pružinky a jedna byla vytrhlá a rosekaná, jak putovala!

Cena investice: 3360,- spojková sada Valeo Premium, (pokud máš najeto 178 000 tak bych doporučil koupit celou sadu)

cca1000,- za manžety na poloose, kterou sem protrh o jeden takovej... no prostě protrh a práce nula, pač sem si to dělal sám s pomocí kámoše!

Ale mam mnohem starší a mín výkonější auto!

Pocity z nový spojky: Bombááá! Nechápu, jak sem se starou moh jezdit:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taktiež chcem vymeniť len celú komplet spojku- Zistil som si ceny:

nová v Peugeote 10000 až 12000SK.

replika Valeo : 8000Sk.

od kamoša použitá: 3000Sk.

z colného skladu nová: 5000 - 5500Sk

čo poviete vy na ceny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na 206 Hdi sme měli přes 200 a chodila stejně jako ve 100. Na xsaře mám 180 a chodí jako ve 105 když sem jí koupil. A to sem tahal docela dost přetíženou káru. Berlingo má 305 a má zřejmě origo spojku. Podle učtů ze servisu je tam měněno spousta věcí ale doklad že byla dělaná spojka sem nanašel,je fakt že jezdilo hlavně dálky. POkud tomu nebudeš dávat kotel při rozjíždění,tak 250 musí vydržet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...