Sign in to follow this  
Followers 0
oni

novej superb

16 posts in this topic

Tohle mi na superb nesedí. Jednak dělat takovýhle neobvyklý design na superb..... To by si škodovka pěkně namlátila a hlavně páte dvéře? Superb má být reprezentativní limuzína....

PS: pokud to je opravdu superb tak jdu zvracet...

bylo to nedávno i v Blesku..co se týče 5.dveří, tak prý si můžeš tlačítkem vybrat, jestli se otevře kufr jak u sedanu nebo celý..

Dát superba na podvozek golfa a udělat z toho hatchbaka to je k smíchu. To bude maximálně konkurence oktávky. To i ta Jeta bude lepší.

no já mám vůči škodofkám už delší dobu averzi, takže mě to nějak nebere..:P:P:P

Me se libi uz nynejsi SuperB , sice k nekterym koncernovym vecem mam vyhrady ale ten novy se me velice zamlouva diky velice dobre resenemu otvirani kufru .

mě se tenhle líbí teda velmi moc! :o Fakt světla hodně připomínají nová BMW, přední chromovaný rámeček kolem masky semi teda nelíbí vůbec, hned bych stříkl na černo, trochu decentněji a bylo by to žůžo..

Jak píšou tak oficielně ho chtějí představit až za rok a to to auto může vypadat úplně jinak. Ale na tomhle se mi líbí zadní lampy a systém otevírání kufru (občas by se u 406 sedan hodil.). :D

ja mam takovy pocuit ze to je zamstena dyohromad y s xichtliftem oktavie. Ze to asi nekdo v Blesku popletl. Protoze takhle by mela vypadat facliftovana Oktavka. ALe kdo vi. A s tim podvozkem jim to neverim.

hlavne me zarazi,maj v tom testovat novej motor 1.4 turbo,mel by mit kolwem 105kw,ale i tak mi to prijde na to auto malo!!jinak je to jen koncept stale,muze to vypadat i jinak!jinak me se tez libi!!!

Nevypadá nejhůř ale př. světla ©BMW, zadní ©Merc-Benz, maska ©Superb, karoserie ©Passat

Každopádně mě z toho nebudou bolet oči jak z Joysticku a tuzemskýho Rumstru.

[upravil dne 16/2/2007 Fusion]