Razr

Štartovanie Peugeot 605

10 posts in this topic

Prosím vás môžete mi poradiť so štartovaním na Peugeote 605 pretože mi naskočí až na tretí krát ked je studeny . Sviečky su už vymenené.

Napis typ motoru...a co si na tom jeste delal...... Pokud je to naftak, zkus zkontrolovat palivovej filtr, jestli jsou vstrikovaci svicky OK a jestli mas dobry tlaky na valcich. No a vlastne jeste muze padat nafta tak zkus jestli se tam nedostava vzduch.....:myslim

a mohol by si mi este s niecim pomoct? ked nastartujem tak z neho ide cierny dym a potom je dost hlucny.

prosim niekoho zo slovenska kto by mi vedel pomoct s problemom ktory som tu uz pisal o problemoch so startovanim a ciernom dyme ktory ide z auta, nech mi napise ako to mam opravit alebo keby sa tomu niekto rozumel tak nech mi da telefonne cislo a ja sa s nim spojim. dakujem

-motor ma slaby vykon, je hlucny a dymi

mne to je ludia jedno ci ten clovek bude daleko 300 km alebo 3 km, ked mi bude vediet pomoct s mojim P605 tak za nim pridem ale nech mi aspon posle cislo!!!!!!!!!!!!!

ani mechanik ti takto nepomoze.musi to vidiet.nikto ti po telefone nezaruci,ze ti to opravi.ked tam treba vymenit nejake veci tak to tiez nebude v ten den hotove.a ako by si to riesil keby si dosiel 500 km od tvojho bydliska a auto by tam muselo byt nejaky ten den?preto ti tu dobre napisali,ze hlavne by si mal povedat odkial si.inac tu zbitocne vypisujes a tazko ti niekto poradi