Sign in to follow this  
Followers 0
Neon

Poraďte Phone Manager pro NOKII

20 posts in this topic

Čus bus fšici,

můžete mi poradit nějaký dobrý telefonní manager pro komonikaci Telefon/PC - konkrétně typ NOKIA 6230. Používán Nokia PC SUITE, ale nedají se tam zálohovat SMSky a celkově ovládání se mi moc nelíbí. Další, kterej jsem kdysi používal byl: Oxygene Phone Manager for nokia phones a ten byl dobrej, ale neumí propojit telefon s PC přes Bluetooth. Takže ... máte někdo nějaký tipy na manager, kterej je dobrej a umí propojení přes bluetooth? Popřípadě, jak se dají v PC suitu zálohovat SMSky?

Díky

jaktoze ti pres nokia pc suite nejdou zalohovat sms,ja ho mam a jde mi to!!mam nokii n70

hned se ti mrknu jak..

[upravil dne 15/2/07 oni]

jo a nejnovejsi verze oxygenu uz umi komunikovat pres bluetooth

Mám 6230i a sms se dají stáhnout v poho v PC Suite,po připojení musíš dát odmítnout USB připojení v mobilu a pak přes otevřít v pc Nokii a přes správce to vše stáhnout,dělám to běžně:super

[upravil dne 15/2/2007 mifa]

pri zaloze se te to zepta co vse chces zalohovat,jde vsechno staci zafajfkovat!!daas zalohovat,pak vyberes typ telefonu,pak z telefonu do pocitace a tam je vyber (kontakty,zpravy,galerie,kalendar.......)

Původně zaslal: oni

pri zaloze se te to zepta co vse chces zalohovat,jde vsechno staci zafajfkovat!!daas zalohovat,pak vyberes typ telefonu,pak z telefonu do pocitace a tam je vyber (kontakty,zpravy,galerie,kalendar.......)

Já to přes zálohu vůbec nedělám,důležité je odmítnout USB připojení v telefonu.Nejdřív jsem dal samozřejmě přijmout a pak jsem se dostal jen na kartu.A tam sms v 6230i nedostaaneš.

aha,tak to nevim,ja mam ale sms taky v telefonu a ne na karte,nic neodmitam a facha to!!!

Takhle ... do compu se mi to dostat z PC SUITu pres zalohu podarilo, ale neda se to tam nikde cist a tak ... potom mi jde jeste, ze je zkopcim na nejake misto na disku, ale kazda SMSka je zvlast ... jestli tomu rozumite, jak to myslim ...

Jde mi o to, jestli se teda z PC SUITu daji SMSky nejak zazalohovat, abych si je primo v nem prohlizel?

Oni: jaka je ta verze Oxgen Phone Manageru?? Muzes mi kdyztak poslat link?? Pripadal mi totiz nejlepsi ... ;)

jj, oxigen je daleko lepší než pc suitle dá se více a podrobněji dělat se všema částma telefonu na které se z pc suitle ani nedostaneš:papa

Původně zaslal: mk405

jj, oxigen je daleko lepší než pc suitle dá se více a podrobněji dělat se všema částma telefonu na které se z pc suitle ani nedostaneš:papa

A připojuješ se taky přes Bluetoothčko?? A jakou máš verzi toho OPM?

no to nejde prohlizet v zadny zaloze jestli ti dobre rozumin!kdyz to zalohujes vytvori ti to jeden soubor,ze??!!! vecer jdu ke kamos a zjistim co a jak,on ho ma!!!hned jak budu vedet dam sem vedet!!!

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: mk405

A připojuješ se taky přes Bluetoothčko?? A jakou máš verzi toho OPM?

já mám starší verzi bez blutoočka, ale kámoš u kterého jsi měl auto by ho mohl teoreticky mít:myslim

pc suitle ti opravdu vytvoří jen soubor který nelze prohlížet

oxigen umožnuje pracovat jen třeba se zprávama, nehledě na to že je to jako prohlížeč a umožnuje práci bez telefonu a vidíš pořát všechna data;)

eMKáčko .... ptal jsi se toho kámoše??

anebo ty Oni?

Díkys

Já používám verzí Oxygen Phone Manager 2.8.5.2 a ta má i BT a všechno... jinak souhlas PC Suite je jen pro pár základních věcí a vpodstatě na nic ale obyč lidem to stačí na zálohu a následný nahrání kontaktů po třeba přehrání FW. :super

Neon: zkoušel jsi MobilEdit? Sice je takovej univerzalní pro všechny phouny ale je dobrej. Já s ním byl vcelku spokojenej. Oxygen Phone Manager jsem měl taky a byl super, jen nějak kravil, jednou mi všechny kontakty v telefonu přepsal nějakejma nesmyslnejma jmenama, ještě že jsem měl zalohu v nokia pc suite

eMKáčko .... ptal jsi se toho kámoše??

anebo ty Oni?

Díkys

nejsem čtenář myšlenek :aut:D, zeptám se :mrk

Původně zaslal: John

Já používám verzí Oxygen Phone Manager 2.8.5.2 a ta má i BT a všechno... jinak souhlas PC Suite je jen pro pár základních věcí a vpodstatě na nic ale obyč lidem to stačí na zálohu a následný nahrání kontaktů po třeba přehrání FW. :super

A když pojedeš na Džbán, myslíš, že by jsi mohl (CD Ti donesu) ... byl bych Ti vděčen ... ;)

A když pojedeš na Džbán, myslíš, že by jsi mohl (CD Ti donesu) ... byl bych Ti vděčen ... ;)

Pokud,na Džbán dorazím,a nezapomenu na to tak ti to hodím na cd má to pár mb... ;)

Johnny, díky ... já se připomenu SMSkou dopoledne ... :super

ps.: a na DJbán snad dorazíš, ne?? Když už nejezdíš na clubový srazy ... :roll ne?

[upravil dne 21/2/2007 Neon]