Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

přehození motoru z 309 GTI16 do 405 Mi16x4


Bohouš

Recommended Posts

pokud je to stejné jako u TD-čka, tak na převodovce ze 405 je přišroubovaný jiný držák než na převodovce z 205. ale ty držáky jdou vymontovat a vzájemně vyměnit. díry se závitama na převodovce jsou stejné.

a čím poak budeš jezdit ty, Bohouši?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle mě je to stejny u dvouhrabáků,protože motory a převodovky jsou stejny(uchyty,rozmery,proste na pohled autentické)ale u 4X4 bych si tak jistý nebyl,jina prevodovka s diferenciály ......Nebo jen vymenit motory,vždyť by mělo jít na ten motor z GTI 16 dát v poho převodovku z Mi16 X4 a naopak...:myslim:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, kluci se s tim nepářou... když spojka, tak se všim všudy. To já když měnil spojku, tak při tom udělal brzdy a tlumiče a to jsem si řikal, jak jsem divnej, ale teď zjišťuju, že jsem ještě normální ... ;)

Zoby: nechtěj vědět ... :roll - ale zase taková hrůza to neni

PájaRybyšár: mno, jak znám Bohouše, tak ono to asi zase takový darování nebude, že jo? :D:myslim ... ale třeba se pletu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

barenst - to jsem potřeboval vědět. Jinak motor si tam bude dávat svůj protože ho má trošičku polazený a rozdíl ve výkonu je markantní :roker

mycTD - šlo mě o to jestli motor z obyč míčka má stejné úchyty na převodovku jako quatro ;)

zoby - zatím to nemám, ale nebude to peugeot (chci si totiž ještě zařádit předtím něž si koupím ropu :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...