Bohouš

přehození motoru z 309 GTI16 do 405 Mi16x4

12 posts in this topic

Je možná výše popsaná výměna ??? Motory jsou úplně stejné, ale nebude tam problém v uchycení převodovky ??? :myslim Já myslím, že ne, ale raději si to nechám potvrdit ;)

Předem děkuji za info

OT: GTI16 v 309ce je ta silnejsi verze Micka?

Jinak koukam, ze uz ses dal taky na prehazovani motoru:D

[upravil dne 15.2.07 .mycTD]

mycTD - jj je to ta silnější a brácha má ten motor ještě nějakej nadopovanej.....:roker

Vvitty - jj spojka se odporoučela, ale když už se to bude dělat tak sakum prdum. Quatro potom bude bráchy a 309 GTI16 půjde do světa......:myslim

pokud je to stejné jako u TD-čka, tak na převodovce ze 405 je přišroubovaný jiný držák než na převodovce z 205. ale ty držáky jdou vymontovat a vzájemně vyměnit. díry se závitama na převodovce jsou stejné.

a čím poak budeš jezdit ty, Bohouši?

No podle mě je to stejny u dvouhrabáků,protože motory a převodovky jsou stejny(uchyty,rozmery,proste na pohled autentické)ale u 4X4 bych si tak jistý nebyl,jina prevodovka s diferenciály ......Nebo jen vymenit motory,vždyť by mělo jít na ten motor z GTI 16 dát v poho převodovku z Mi16 X4 a naopak...:myslim:papa

JJ, kluci se s tim nepářou... když spojka, tak se všim všudy. To já když měnil spojku, tak při tom udělal brzdy a tlumiče a to jsem si řikal, jak jsem divnej, ale teď zjišťuju, že jsem ještě normální ... ;)

Zoby: nechtěj vědět ... :roll - ale zase taková hrůza to neni

PájaRybyšár: mno, jak znám Bohouše, tak ono to asi zase takový darování nebude, že jo? :D:myslim ... ale třeba se pletu ...

Motory jsou stejne uchyty taky rozdil je jen v prevodovkach . ale kvuli spojse tahat motor s Mi16 4x4 by se me nechtelo , vzdyt v tech motorech neni zase takovej vykonovej rozdil , a jak jsou na tom po technicke strance ty motory ?

Bohous: ale stejne furt nechapu, co vymyslis s prevodovkou? Ten motor snad nasadis na tu stavajici, ne?

barenst - to jsem potřeboval vědět. Jinak motor si tam bude dávat svůj protože ho má trošičku polazený a rozdíl ve výkonu je markantní :roker

mycTD - šlo mě o to jestli motor z obyč míčka má stejné úchyty na převodovku jako quatro ;)

zoby - zatím to nemám, ale nebude to peugeot (chci si totiž ještě zařádit předtím něž si koupím ropu :D)