Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koncovka řadící páky


secouver

Recommended Posts

čaues, nevíte někdo, kde by se dala sehnat takováhle koncovka? http://static.flickr.com/69/199948151_12f80b1e1e_m.jpg napadá mě vrakáč, ale tohle se dávalo až do novějších modelů, takže to asi jen tak k nalezení nebude. Ještě se chci zeptat jaká je montáž, pouze se to odšroubuje, nebo je to přichycený nějak jinak? :myslim

[upravil dne 14.2.2007 secouver]

[upravil dne 14.2.2007 secouver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzes taky zkusit orig. peugeot servis tam ji mit budou ale jde o to kolik stoji. na roku 98 je ta hlava narazena.

k vymene jednou jsem kupoval tu kuzi na vrakovisti a on tu hlavu vytahl nahoru (mela by tam byt asi jenom nacvakla) potom jsem to zkousel kdyz jsem chtel vymenit tu kuzi na svym a ani vetsi silou se mi to nepovedlo tak jsem se na to radsi vykaslal a tu kuzi radsi trochu rozparal a potom na pace sesil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě líp vypadá kožená hlavice - tvar golfová pálka, krásně navazuje na ten pytel dole a suprově se drží. Cena v normálním krámě: 280,- Kč :super . Původní se mi po výměně pytle pod ní, začala otáčet, apod. Jinak pytel na řadičce se vyndavá, že se napřed táhne strana u ručky, na opačné straně jsou plechové háčky. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
Původně zaslal: MisiuFisiu

zdar lidi, poradte jak u 306 r.98 odmontovat koncovku radici paky ? chtel bych novou ale nevim jak sundat tu starou :)

Ta koncovka tam je napasovana, na takovy umely kolicek s drazkama, takze musis ji silou otocit a potom otacet a pomalu ji soukat nahoru, je dobry aby jeden jeste drzel radicku uprostred aby sis neudelal skodu :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...