Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zvýšení cetanového čísla


mares

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Vidím, že v tom máš pěknej guláš, stejně, jako teď v nádrži, estlis tam skutešně lil to aditivum pro FAP. Aditivum pro FAP má speciální nádržku a vůbec se o něho nemusíš starat, neboť by mělo přežít životnost FAPu, při jehož výměně ti aditivum v servisu doplní.

Ses rozhodl vařit dort à la pejsek a kočička? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
Původně zaslal: Ferin007

Vidím, že v tom máš pěknej guláš, stejně, jako teď v nádrži, estlis tam skutešně lil to aditivum pro FAP. Aditivum pro FAP má speciální nádržku a vůbec se o něho nemusíš starat, neboť by mělo přežít životnost FAPu, při jehož výměně ti aditivum v servisu doplní.

Ses rozhodl vařit dort à la pejsek a kočička? :D

Ferin007 Ferin007 jestli tak trochu ten dort nevaříš ty a neděláš pak lidem v hlavě větší zmatek než už mají? To adetivum na regeneraci FAP z té tvojí speciální nádobky jde asi kam? Rovnou do výfuku? To snad asi ne,je přidáváno do palivového systému a kam si myslíš a kdy? Je přidáváno do nádrže po natankování čili když lobosb nalije před natankováním do nádrže adetivum(VIF,SONAX atd.) a na toto se ptal tak se to nejspíš v té nádrži smíchá že ty Pésku a Kočičko.Odpověď pro lobosb je že se nestane nic, já to tak dělám taky a mám už takto najeto 15.000km a žádné problémy.

pro Ferin007 raději dvakrát až třikrát čti kdyby ti to nebylo jasný a pak odpovídej ve stylu "VAŘIT DORT" čao :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

používám Castrol TDA a jako o malinko jde tišeji, na pružnosti jsem nepoznal rozdíl, dávám hlavně kůli vstřikům a čerpadlu, aby teda vydržely déle...

když jsem teďka měnil ve 120tis rozvody (všechny kladky, oba řemeny, atd..) tak to byl daleko větší rozdíl ve zvukovém projevu motoru, teďka si motor jen šeptá :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...