Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zvýšení cetanového čísla


mares

Recommended Posts

Původně zaslal: jarinek

Původně zaslal: lamancha

Je to běžně u každé benzínky? Popř. kde v Brně?

V Brně to mají na Vídeňské, jak je Ferona (vysoká budova vedle Intersparu), tak v nižší části je prodejna autodílů (asi auto štangl).

Díky, byl jsem tam , koupil a subjektivně mi připadá, že to k něčemu je. Nicméně mám tam VIF zimní, protože o letním nikdy děvuchy neslyšely a všichni kupují jen tenhle a tak ho mám taky:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mares

Taky jsem neměl dlouho štěstí natrefit na výrobek VIF a psal přímo do firmy.Odpověděli obratem jak na to, ale nakonec při tankování v Týně nad Vltavou se na mne usmála plechovka VIF letní a bylo moje.:D

A jak tedy na to? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hafity

Původně zaslal: mares

Taky jsem neměl dlouho štěstí natrefit na výrobek VIF a psal přímo do firmy.Odpověděli obratem jak na to, ale nakonec při tankování v Týně nad Vltavou se na mne usmála plechovka VIF letní a bylo moje.:D

A jak tedy na to? :myslim

Po telefonické domluvě s nějakou paní od firmy VIF mě bylo přislíbeno, že se mi ozve zásobovač až pojede na jih.Doposud se nikdo neozval, ale při tankování na benzince v Týně ho měli.

Po každém natankování se pořádně rozhlédni po regálech na pumpě a jednou budeš mít určitě štěstí.Mne to trvalo taky déle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Již uplynuly dva měsíce, co používám při každém tankování aditivum od VIFU a mohu konstatovat, že autu to evidentně prospívá.Předtím se mi občas stávalo po natankování i u značkové pumpy, že motor nebyl tolik pružný a nešel za plynem, ale nyní je chod plynulý.Spotřeba se pohybuje pořád ve stejném rozmezí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Původně zaslal: mares

Štamprdličkové dávkování není špatné, ale ne pro auto.Těžko se to tam klopí a teče to vedle.:D

Napiš až na něco přijdeš jak na to.

A co velká injekční stříkačka? Ta tlustá, 20ml?

Používám tu stříkačku a je to v pohodě:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...